„Dziudas“ iš turnyro grįžo su medaliais

Plungėje ant antros vietos prizininkų pakylos užkopė Mažeikių klubo atstovas Jaroslavas Kolomiets.
Nuotr. iš klubo archyvo

Šeštadienį Plungėje surengtas penkioliktasis dziudo imtynių turnyras „Pavasaris 2022“ buvo skirtas Plungės dziudo treneriui Kęstučiui Šermukšniui atminti. Jame dalyvavo Lietuvos čempionai, prizininkai, įvairių tarptautinių turnyrų dalyviai – ant tatamio varžėsi daugiau kaip 400 jaunųjų imtynininkų.

Pirmą kartą tokio aukšto lygio varžybose dalyvavo dar kone pirmus žingsnius žengiantys septyni Mažeikių dziudo klubo „Dziudas“ imtynininkai. Jie ne tik dalyvavo, bet ir puikiai pasirodė – Jaroslavas Kolomiets užėmė antrą vietą, finale nusileidęs tik plungiškiui Lietuvos čempionui, trečią vietą iškovojo Dovaldas Bukauskas, ketvirtas liko Aivaras Pušinskis.

„Rezultatai parodė, kad treniruočių procesas eina teigiama kryptimi. Klubo imtynininkams ir artimiausiu metu varžybų netrūks – šį savaitgalį gerokai gausesne delegacija vykstame į turnyrą Skuode, birželį jaunųjų mažeikiškių laukia tarptautinis turnyras Kėdainiuose“, – sakė vienas iš klubo trenerių Virginijus Januševičius.