„Dziudo“ atstovė grįžo su apdovanojimu

„Dziudo“ imtynininkams tai buvo pirmoji išvyka į Latvijoje vykusį tarptautinį turnyrą. Nuotrauka iš klubo archyvo

Dziudo imtynės mūsų mieste žengia tik pirmuosius sunkius žingsnius, tačiau iš stambaus tarptautinio turnyro Siguldoje, kur varžėsi apie 400 sportininkų iš Latvijos, Estijos, Lietuvos ir Ukrainos, parvežtas vienas medalis.

Į šį turnyrą imtynių klubo „Dziudas“ treneriai vežėsi tris vienus iš geriausių klubo auklėtinių: U-12 amžiaus grupėje rungtyniavusį Igną Katkų, amžiaus grupėje U-16 kovojusį Yaroslav Kalomiiets bei Paula Saloum.
Vaikinams iki medalių dar pritrūko tiek meistriškumo, tiek sėkmės, o štai klubo kapitonė P. Saloum, įveikusi tris varžoves, tik finalinėje dvikovoje nusileido latvei ir iškovojo antrąją vietą. Per metus ji padarė didelę pažangą, tuo atkreipdama rinktinės trenerių dėmesį.
„Šiuo metu atostogos, o nuo rugsėjo beveik kiekvieną savaitgalį – varžybos ir turnyrai. Vaikai nori užsiiminėti dziudo, tačiau vis dar esame podukros vietoje: dirbame be jokio atlyginimo, mums niekaip nesuteikiamos prieinamesnės patalpos mieste. Juk vaikui sunku nukakti į Algirdo gatvę. Svajonė tebėra ir mūsų sporto sekcija Sporto mokykloje – dziudo kultivuojamas visuose aplinkiniuose rajonuose. Mielai įsilietume į ją su savo apie keturiasdešimt vaikų ir savo tatamiu“, – sakė treneriai Viktoras Anglickis ir Vytautas Giniotas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto