„Dziudo“ imtynininkai grįžo su medaliais

Kai kuriems „Dziudo“ sportininkams turnyras Kuršėnuose buvo pirmas jėgų išbandymas.
Nuotr. iš klubo archyvo

Antrus metus gyvuojantis Mažeikių dziudo klubas „Dziudas“ neapsiriboja tik vaikų treniruotėmis – trys dešimtys klubo auklėtinių vyko į Kuršėnuose surengtą atvirą Šiaulių rajono dziudo tarptautinį turnyrą, skirtą klubo garbės nariui Jonui Dunduliui atminti. Šiame turnyre jėgas išmėgino ne tik mažeikiškiai bei sportininkai iš Šiaulių ir Jurbarko, bet ir Ukrainos atstovai.

Klubo treneris Virginijus Januševičius „Santarvei“ sakė, kad turnyre dalyvavo įvairaus pajėgumo jaunieji sportininkai – nuo dar tik pirmus žingsnius žengiančių iki pasiekusių laimėjimų kituose turnyruose.

Ne tuščiomis grįžo ir „Dziudo“ nariai – savo svorio kategorijose pirmas vietas iškovojo Aivaras Pušinskas, Indrė Pocevičiūtė, Dovaldas Bukauskas, Klaudijus Skurvydas, Matas Urbonas, Gytautas Jančiauskis bei Paula Saloum.

„Lyginant su tuo, kaip jie atrodė prieš metus, kai tik pradėjo užsiiminėti dziudo sportu, matome, kad didelę pažangą padarė ir tie imtynininkai, kurie neseniai pradėjo lankyti treniruotes, ir tie, kas daug dirba treniruočių metu. Šiais metais tai, manau, buvo paskutinis dziudo turnyras, kuriame dalyvavo mūsų klubo sportininkai. Tikimės, kad kitais metais jų bus dar ne vienas – vaikams reikia įgyti patirties, kovoti ne tik treniruočių salėje, bet ir susitikti su kitų klubų atstovais. Dėl to mes su treneriu Viktoru Anglicku juos ir registruojame į įvairaus rango turnyrus“, – kalbėjo treneris.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto