Džiuginanti dovana – knygos ukrainiečių vaikams

Kad ir kaip gyvenime būtų sunku, paskutiniai žmogų palieka viltis ir tikėjimas. Šiuo laiku, kai Ukrainoje tebevyksta karas, tai ypač jaučia ukrainiečiai pabėgėliai. Sako, kai atsiduri tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku, viskas ima klostytis geriau. Labdaros ir paramos fondas „Telšiai su Ukraina“ rūpinasi ne tik materialine pagalba ukrainiečiams karo pabėgėliams, bet ir jų integracija į lietuvių visuomenę, kalbos mokymu, psichologinės aplinkos gerinimu.

Dėkojame ir džiaugiamės Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos direktorės Jolantos Zubienės iniciatyva padovanoti Telšiuose gyvenantiems ukrainiečiams vaikams keletą Biblijų. Specialiai vaikams ukrainiečių kalba išleistos spalvingos Biblijos atkeliavo iš Skuodo dekanato „Carito“, vadovaujamo Gražinos Skarienės.

Ir tai jau antroji dovana Telšių ukrainiečiams. Visai neseniai labdaros ir paramos fondui „Telšiai su Ukraina“ bibliotekos direktorė J. Zubienė perdavė lietuviškų vaikiškų knygų rinkinius, sudarytus labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“. Juos dovanojame lietuvių kalbos besimokantiems ukrainiečiams. Juk daug lengviau mokytis kalbos, kai pradedi skaityti ta kalba.

Labdaros ir paramos fondo „Telšiai su Ukraina“ projekto vadovė / administratorė Jolanta KAUBRIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto