„Eglutėje“ ugdoma vaikų meilė gamtai

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Mažeikių lopšelyje-darželyje „Eglutė“ didelis dėmesys skiriamas aplinkosauginiam vaikų ugdymui. Siekiant pažinti, globoti ir švarinti artimiausius vandens telkinius, šiemet darželis dalyvauja socialiniame kūrybiniame projekte „Laimingas vanduo – laimingas vaikas“. Projekto tikslas – ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikų gamtojautos, gamtos pažinimo ir pilietiškumo ugdymas.

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Priešmokyklinio ugdymo grupės „Gudručiai“ ir „Ežiukai“ dalyvavo akcijoje „Švariname Ventos upės pakrantes“. Autobusu atvykus prie Ventos upės, su ugdytiniais aptarėme, kaip rinksime ir rūšiuosime atliekas. Grupės pasidalino teritoriją ir kibo į darbą. Stikliniai buteliai, popieriaus atliekos, plastikiniai maišeliai greitai „atrado vietą“ atliekų rūšiavimo maišuose.
Auklėtojoms sužadinus vaikų norą tyrinėti, klausti, veikti, buvo džiugu stebėti ugdytinių entuziazmą. Mažieji gamtininkai patys savarankiškai pradėjo domėtis, kelti klausimus, tyrinėti aplinką, gamtos reiškinius, žmonių poelgius. Ir toliau sieksime, kad kiekvienas gamtos pažinimo žingsnis taurintų širdį ir grūdintų mažųjų valią.
Rima SKRINSKIENĖ
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto