Egzaminų rezultatai – džiuginantys

Eltos nuotrauka

Nacionalinis egzaminų centras paskelbė paskutiniuosius 2015-ųjų metų brandos egzaminų rezultatus: istorijos, fizikos, chemijos, informacinių technologijų.

Švietimo skyriaus atstovai džiaugiasi rekordiniais metais – rajono abiturientai pelnė 46 aukščiausius įvertinimus.

Istoriją išlaikė visi

Visų šiemet laikytų egzaminų užduotys buvo parengtos pagal 2011 metais patvirtintas egzaminų programas, prie kurių skelbiamos egzamino minimalius reikalavimus iliustruojančios užduotys. Istorijos egzaminą abiturientai išlaikė surinkę 16 ir daugiau balų iš 100 galimų.
Valstybinį istorijos brandos egzaminą šiemet laikė 252 Mažeikių rajono abiturientai. Pasak savivaldybės Švietimo skyriaus vyriausiosios specialistės Jelenos Sutkienės, visi kandidatai jį išlaikė, tačiau šimtukų nepelnė nė vienas.
22 kandidatai pasiekė aukštesnįjį lygį, 158 – pagrindinį, o 72 kandidatai – patenkinamą lygį.
Visos Lietuvos mastu palyginti su 2014 m. ne tik pagerėjo egzamino išlaikymo rezultatai, bet ir padaugėjo mokinių, kurie gavo aukščiausius įvertinimus už istorijos valstybinį brandos egzaminą.

Susikirto chemijos egzamine

Valstybinį fizikos brandos egzaminą laikė 76 kandidatai ir visi jį išlaikė. Šimto balų įvertinimą gavo 3 Gabijos gimnazijos mokiniai. Tai sudaro 3,95 proc. visų laikiusiųjų. 16 kandidatų pasiekė aukštesnįjį lygį, 33 – pagrindinį, o 24 kandidatai – patenkinamą lygį.
Chemijos egzaminą laikė 61 kandidatas. Nepasisekė 2 rajono abiturientams ir tai sudaro 3,28 proc. visų laikiusiųjų. Šimto balų įvertinimus gavo Gabijos gimnazijos atstovas ir Senamiesčio pagrindinės mokyklos eksternas. Aukštesnįjį lygį pasiekė 5 kandidatai, 35 – pagrindinį, o 17 kandidatų – patenkinamą lygį.
Savivaldybės Švietimo skyriaus specialistus ir mokyklų vadovus nudžiugino ir informacinių technologijų egzamino rezultatai. Visi 22 laikiusieji egzaminą išlaikė, o vienas  Gabijos gimnazijos abiturientas pelnė šimto balų įvertinimą. Trys kandidatai pasiekė aukštesnįjį lygį, 11 – pagrindinį, o 7 kandidatai – patenkinamą lygį.

Rekordiškai geri metai

Švietimo skyriaus vyr. specialistė J. Sutkienė pasidžiaugė šiemetiniais egzaminų rezultatais.
„Tokio gausaus šimtukų kiekio nėra buvę. 2013-aisiais 23 rajono abiturientai gavo šimtą balų įvertinimą, 2014-aisiais –  12 abiturientų, o šiemet pasiektas rekordas – abiturientai pelnė 46 šimtukus.  31 abiturientas kartu su eksternu gavo patį aukščiausią įvertinimą. Džiugu ir dėl to, kad kai kurių dalykų rezultatai viršija net šalies vidurkį“, – teigė pašnekovė.
Abiturientai šimtukininkai ketvirtadienį bus pagerbti Mažeikių rajono savivaldybėje rengiamoje   padėkos ceremonijoje.

7 Atsakymai į “Egzaminų rezultatai – džiuginantys”

 1. Fashionista parašė:

  Jei nesuprantat, tai cia kazkokios foto platinimo agenturos stockine nuotrauka is kokiu 2002 metu, o ne siu metu abiturientai. Beje, niekas sitoj nuotraukoj neatrodo gerai. Labai slyksciai is tikro.

 2. xxl parašė:

  Normali ta apranga, juk svarbu mokinių žinios, o apranga tik smulkmena.

 3. to Klausimėlis parašė:

  Manykit, kaip tik norit. Dažnai merginos neskiria kur eina: į mokyklą ar paplūdimį, ant podiumo ar dar kažkur. Pusė krūtinės nuoga, nugaroj iškirptė vos ne iki šakumo, prilipinti 2 cm nagai trukdo rašyti.

 4. nesvarbu parašė:

  nesuprantu ,antrą kartą dedama ta foto straipsniui apie egzaminus ..Kelintų ji metų? Neskanu net žiūrėt į tokias senienas .

 5. Klausimėlis parašė:

  čia merginos iš pliažo, ar egzamino? Vaikinukai – puikiai atrodo.

 6. Komentatorius parašė:

  Kas jau kas, bet švietimo skyrius tikrai turi džiaugtis, o kaip turi džiaugtis, įvykdė programą, užsidės pliusiuką, laukia dar ilgesnės kavos petraukėlės ir dar daugiau konjako butelaičių. Valio švietimo skyriui, tik jie atsakingi už tai, kad mokinys gautų gerą pažymį.

 7. Y parašė:

  Saunuolia MAZEIKIU vaikai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto