Eismas senamiestyje sutriko po avarijos

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pirmadienį, nuo pusės šešių vakaro, po dviejų automobilių susidūrimo policijos pareigūnai buvo priversti uždaryti eismą Laisvės gatvės atkarpoje ties buvusia universaline parduotuve.

Nepraleido automobilio

Pirminiais duomenimis, avarija įvyko, kai iš kiemo į Laisvės gatvę išsuko moters vairuojamas automobilis „Opel Insignia“. Pagrindiniu keliu tiesiai važiavęs automobilis „Audi A3“ rėžėsi į jį. Avarijos metu buvo apgadintas ir netoli stovėjęs automobilis BMW.

Iš sumaitotų automobilių žmonės išlipo patys, medikų pagalbos jie atsisakė.
Po avarijos Laisvės gatvėje mėtėsi automobilių dalys, buvo išsilieję tepalai. Į įvykio vietą atvykę mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai atjungė automobilių akumuliatorius ir nuvalė kelio dangą.
Kaip informavo policijos pareigūnai, avarijos kaltininkei surašytas administracinis protokolas už nesaugų važiavimą, kitam šio eismo įvykio dalyviui – protokolas už tai, kad vairavo transporto priemonę, kurios valstybinės techninės apžiūros galiojimas yra pasibaigęs.

Sąlygos – sudėtingos

Pirmadienį šalies policija iš viso užregistravo 51 eismo įvykį, keturiuose jų (visi įvyko tamsiu paros metu, po penktos valandos vakaro) buvo sužeisti septyni žmonės.

„Pirmadienio vakarą eismo sąlygos buvo itin sudėtingos – kelias slidus. Ir tokios sąlygos gali laikytis pastarąją savaitę. Didesnių avarijų, išskyrus šią, mes neužregistravome. Raginame vairuotojus būti atidžius, pasirinkti saugų greitį, atsižvelgti į meteorologines bei važiavimo sąlygas ir vengti staigių manevrų“, – „Santarvei“ sakė Mažeikių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Donatas Petrulevičius.

Reklama: Automobilių dalys https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/

2 Atsakymai į “Eismas senamiestyje sutriko po avarijos”

  1. Jo parašė:

    Kaip jau ziopla boba,išsižiojusios vaziuoja .

  2. Slidu parašė:

    Moteriškė tikriausia neįvertino, kad buvo labai slidu, ir iščiuožė į gatvę…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto