Eismo saugumui grėsmę kelia ir dviratininkai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Atšilus orams, tiek gatvėse, tiek dviračių ir pėsčiųjų takuose pagausėja dviračių ir paspirtukų. Policijos pareigūnai įspėja, kad ir šiomis transporto priemonėmis važiuojantiesiems būtina laikytis Kelių eismo taisyklių.

Vienu iš pagrindinių taisyklių pažeidimų policijos pareigūnai įvardija tai, kad kai kurie dviratininkai vis dar laikosi stereotipo, kad ant dviračio galima sėsti išgėrus, esą tai ne automobilis ir skaudžių pasekmių nebus.
„Tokių poelgių netoleruojame – pasekmės dėl važiavimo dviračiu neblaiviam yra skaudžios, tai kelia realią grėsmę eismo saugumui. Budintys ekipažai atkreipia dėmesį ir į tuos, kurie dviračiu važiuoja dviračių takais – ne tik į važiuojančius gatvėmis ar keliais. Čia taip pat galioja tos pačios Kelių eismo taisyklės ir neblaiviems eismo dalyviams čia ne vieta“, – sakė Mažeikių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Donatas Petrulevičius.
Vien per balandį Mažeikių rajone buvo nustatyti devyni neblaivūs dviratininkai. Ši tendencija, atšilus orams, auga – per kovą išaiškinti šeši, per vasarį – trys, iš viso per keturis mėnesius – devyniolika (pernai per tą patį laikotarpį aštuoniais mažiau) tokių pažeidėjų.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Eismo saugumui grėsmę kelia ir dviratininkai”

  1. Vairas parašė:

    Daukšos gatves,nuo Vyšnių g iki Tirkšlių g atkarpoje yra dviračių eismą draudžiantis ženklas. Dviratininkai vistiek važiuojia gatve,nors šalia yra dviračių takas. Pareigūnams reiktu imtis veiksmų,būtent rytais kai eismas intensyvus !

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*