
Pavasarinis bėgimas Juodpelkio parke tampa neatsiejama mūsų miesto tradicija, kuri šiemet subūrė beveik pusšimtį įvairaus amžiaus dalyvių.
Subūrė pusšimtį dalyvių
Tradiciniame bėgime, kuriame pagal amžiaus grupes galima pasirinkti vieną iš 6 distancijų, dalyvavo 48 entuziastai iš Viekšnių, Telšių, Kauno ir Mažeikių.
Kaip jau įprasta šiame renginyje, pirmieji startavo patys jauniausi dalyviai, kurie bėgo
Vien bėgimu neapsiribojo
Visą straipsnį galite skaitykite laikraštyje „Santarvė" arba užsisakę laikraščio elektroninę versiją.
Prenumeruok internetu
Pažymėti:Pavasarinis bėgimas