„Ereliai“ atsidūrė turnyrinės lentelės gale

Dvi nesėkmės, patirtos Nacionalinės krepšinio lygos rungtynėse, Mažeikių „Erelius“ nubloškė į paskutiniąją 15-ąją turnyrinės lentelės vietą.

Šeštas pralaimėjimas šiame sezone patirtas praėjusį ketvirtadienį Mažeikiuose. Ketvirto kėlinio pradžioje rungtynėse su Molėtų „Ežerūnu“ komandas skyrė tik du taškai – rezultatu 57:55 pirmavo svečiai. Tačiau vėliau labai prastai sužaista atkarpa ir visas ketvirtas kėlinys, kuris pralaimėtas rezultatu 12:21, lėmė, jog nusileista rezultatu 64:78.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

7 Atsakymai į “„Ereliai“ atsidūrė turnyrinės lentelės gale”

1. Vis paskutinis parašė:

Petrulevicius stabiliausias klubo vadovas NKL

2. Prognozas parašė:

Klaidinga antraste. Turi buti tokia. Petrulevicius su Rudziu skandina Ereliu prakurusia gelda.

3. Robertas parašė:

Aš tik apie sūneli. Komentuoti galime visi-demokratija. Pažiūrėkit kiek Petrulevičius atkovoja kamuolių po lenta. Daugiau nei Mulamerovič,Čiumakov abu kartu. Puolime jam nelabai sekasi,bet vaikis stengiasi.

4. jo parašė:

Kokia klubo vadyba, jei tik prasidejus cempionatui pakeite puse komandos?
    Kas ten tas vadovas? Savo sunu tik kisa ir tiek

5. Nuomone parašė:

Kas trukdo pakeisti treneri? Salia sedi ne pats blogiausias lkl buves treneris. Duokim galimybe jam pasireiksti. Visi matom, Kad Rudys nekontroliuoja situacijos. O rezultatas sneka uz save. Turi ivykti pokyciai. Blogiau tikrai nebus. O ir visi zinom, kad pas Rudi niekas nenori vaziuoti zaisti. Drasiau vadove!