„Ereliai“ baigė čempionato kovas

Kovas Nacionalinėje krepšinio lygoje baigė Mažeikių „Ereliai“ – ketvirtadienį jie namuose paskutinėse savo reguliariojo čempionato rungtynėse neatsilaikė prieš lygoje pirmaujančią Jonavos „CBet“ ekipą.
Pirmame kėlinyje jonaviškiai išsiveržė į priekį ir laimėjo jį rezultatu 23:1, antro kėlinio pabaigoje šį skirtumą svečiai padidino dar trimis taškais. Galutinai varžovai nuo mūsų ekipos pabėgo trečiame kėlinyje, kurį laimėjo 11 taškų skirtumu ir susikrovė 26 taškų pranašumą. Jį „CBet“ išlaikė iki rungtynių pabaigos – galutinis rezultatas 106:80 jonaviškių naudai.
Paskutinėse sezono rungtynėse „Ereliams“ 15 taškų pelnė Augustinas Venckus, po 13 – Mintautas Bulanovas ir Karolis Sapiega, 12 taškų įmetė Danielis Baslyk, po 9 taškus pelnė Edgaras Preibys, Ernestas Naruševičius ir Dominykas Bučas.
Savo pasirodymą šio sezono NKL pirmenybėse „Ereliai“ baigė – iškovoję 6 pergales ir patyrę 22 nesėkmes, jie užėmė 14-tą vietą ir į atkrintamąsias varžybas, kuriose kovos 12 geriausių komandų, nepateko. Mažeikiškiai aplenkė tik tris pergales iškovojusią Šilalės „Lūšį“.
Mažeikių ekipai toks pergalių skaičius yra trečias per 13 sezonų, kai ji rungtyniauja NKL: 2007–2008 m. užimta 16-ta vieta (6 pergalės ir 26 pralaimėjimai), 2014–2015 m. – 10-ta vieta (6 pergalės ir 34 pralaimėjimai).

2 Atsakymai į “„Ereliai“ baigė čempionato kovas”

1. Kitu kampu parašė:

Petrulevicius vis dar mano esas ERELIS ir gali daryti ka tik nori ir kur tik nori. Bet buvo toks treneris Straupis,kurs labai laiku ir teisingai sitam ERELIUI pakirpo sparnus. Dabar is sito erelio paliko tik slapias zvirbliukas.

2. klausimas parašė:

Ar tiems Petrulevičams (tėvui ir sūnui) su galva yra negerai, jiems nereikia kaukių, visur lenda, sveikinasi, glėbesčiuojasi ir pan., nors yra (taip deklaravo) pašaliniai iš gatvės? Niekas nekontroliuoja nkl Erelių klubo, varžybose pašaliniai asmenys, nors kiti privalo laikytis karantino. Ir taip jau viso karantino metu. Stoju į partiją, jei yra nuolaidos socdemams – nariams ir giminaičiams. Ar buvusio mero patarėjo statusas dar galioja? Kur žiūri lyga, policija (brolis erelis?), Mažeikių ekstremalių situacijų komisija ? Suprantu, kad mūsų ir buvusiai, ir esančiai, ir būsiančiai valdžiai nusispjauti į sportą ir visus įstatymus… Bet kodėl mes net lauke būdami vieni patys privalome dėtis kaukę, ir ją dedamės, o ereliai ir jų vaikai tyčiojai iš visų?