„Ereliai“ NKL startui yra pasiruošę

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį startuoja Nacionalinės krepšinio lygos čempionatas (NKL), kuriame jėgas išmėgins ir Mažeikių „Erelių“ krepšinio komanda.

Pasiruošimo metu pralaimėjimų nepatirta

Paskutinėse pasirengimo pirmenybėms rungtynėse mažeikiškiai buvo numatę susirungti su praėjusio sezono trečios vietos laimėtoja „Šilute“, tačiau pastarosios ekipos vadovai atsisakė žaisti, motyvuodami tuo, kad rungtynių jiems pakako, be to, keli komandos žaidėjai yra traumuoti.
Pasiruošimo sezonui metu „Ereliai“ sužaidė penkis susitikimus, kurių metu po kartą įveikė taip pat NKL rungtyniaujančius „Gargždus“ ir Joniškio „Delikatesą“, nugalėjo regionų krepšinio lygoje žaidžiančią Raseinių ekipą bei lygiosiomis sužaidė dvejas rungtynes su gargždiškiais ir joniškiečiais.
Paskutinis mažeikiškių išbandymas buvo rungtynės su Joniškio „Delikateso“ komanda, kurios baigėsi lygiu rezultatu 87:87. Šiose rungtynėse mūsų ekipai Daniel Baslyk pelnė 26 taškus, Andrius Gaidys ir Benjamin Ayre – po 15, Augustinas Venckus – 14 taškų.

Laukia grėsmingi varžovai

NKL šį sezoną rungtyniaus 15 komandų. Pirmąsias rungtynes „Ereliai“ žais ketvirtadienį namuose su Šakių „Vyčiu“, šeštadienį jų laukia dvikova Klaipėdoje – su vietos „Neptūnu-Akvaservis“.

One Reply to “„Ereliai“ NKL startui yra pasiruošę”

  1. krep si nin kas parašė:

    Baykit tyciotis is savivaldybes pinigu. Sitas traukinys su sudu pilnais vagonais geriausiu atveju tik smirdes kol traukinys dundes. Nafta atsisake sponcoriauti, savivaldybe pagaliau pazabojo Petruleviciaus seimos bizni. Gerai. kad dingo buves bromu sabutylnikas Rudis. Bet nieko gero, kad pasiliko baudziamuju straipsniu treneris ir vis dar tuno baudziamuju straipsniu vadovas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*