„Ereliai“ ruošiasi Nacionalinės krepšinio lygos kovoms

Pirmąsias dvi savaites „Erelių“ ekipos krepšininkams vyksta fizinio pasirengimo treniruotės. Nuotrauka iš komandos archyvo

Pasirengimą naujam Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui pirmadienį pradėjo Mažeikių „Erelių“ krepšinio komanda.

Pluša ir lauke, ir salėje

Du kartus Nacionalinės krepšinio lygos nugalėtoja tapusi Mažeikių krepšinio komanda praėjusį sezoną neturėjo kuo pasigirti. Ekipos vadovai pripažino, kad sezonas buvo itin nesėkmingas – lygoje užimta priešpaskutinė – keturioliktoji – vieta.
Šį sezoną komanda pasitinka atsinaujinusi: iš praėjusio sezono ekipos fizinio pasirengimo treniruotėse pluša Tomas Balčiūnas, Kajus Petrulevičius ir Mantvydas Staniulis. Prie jų prisijungė 17-metis mažeikiškis Edgaras Preibys, praėjusį sezoną buvęs vienu iš Regionų krepšinio lygoje (RKL) rungtyniavusios Mažeikių „SM-Dubgiris“ ekipos lyderių, taip pat dirba Augustinas Venckus (atėjęs iš Klaipėdos „LCC“), Justas Nausėdas (žaidęs Liepojos ekipoje, kurioje sezono nebaigė dėl traumos) bei Minsko komandos narys Andrejus Ahejenka.
„Kartu su mumis sezonui ruošiasi būrys aštuoniolikmečių ir septyniolikmečių Mažeikių sporto mokyklos auklėtinių, iš viso dabar dirba dvylika sportininkų. Laukiame artimiausiu metu atvykstant dviejų baltarusių – Ivano Aladkos iš Minsko bei praėjusį sezone Mogiliove rungtyniavusio Kirilo Chumakovo.
Priekaištų žaidėjams neturiu – visi dirba su dideliu noru ir entuziazmu. Kaip aš tai vadinu, dabar svarbiausia yra „pakrauti akumuliatorius“ sunkiam sezonui“, – kalbėjo komandos strategas, vyriausiasis treneris Aloyzas Rudys.

Plačiau – penktadieno laikraštyje.

One Reply to “„Ereliai“ ruošiasi Nacionalinės krepšinio lygos kovoms”

  1. Vovanas parašė:

    Kodel nera nieko parasyta apie buvusi klubo vadova Petruleviciu? Kam jis dabar ruosiasi?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto