„Ereliai“ sutriuškino savo varžovus

Nacionalinėje krepšinio lygoje šeštą pergalę iškovojo „Erelių“ ekipa – ketvirtadienį namuose mažeikiškiai krepšininkai įveikė Šilalės „Lūšį“.
Rungtynių su pergalių dar nepatyrusia komanda pirmame kėlinyje mažeikiškiai turėjo didelę persvarą – pirmavo 35:13. Netikėtumų nebuvo ir toliau – „Ereliai“ didino persvarą, tik ketvirtame kėlinyje leido varžovams šiek tiek sumažinti skirtumą.

Varžybos baigėsi rezultatu 106:86 Mažeikių komandos naudai.
Per šias rungtynes „Ereliams“ 22 taškus pelnė Danielis Baslykas, Andrius Gaidys ir Augustinas Venckus – po 19, Dominykas Bučas – 15, Edgaras Preibys – 10.
Šilalės ekipoje rungtyniaujantis mažeikiškis Osvaldas Mačernis, kuris yra prisidėjęs prie skambių mūsų ekipos pergalių praeityje, į gimtojo miesto klubo krepšį įmetė 6 taškus.
„Erelių“ sąskaitoje šiuo metu – 6 pergalės ir 16 pralaimėjimų. Ekipoms sužaidus nevienodai rungtynių, mažeikiškiai lieka 11-oje vietoje. Jiems iki reguliaraus čempionato pabaigos liko sužaisti šešerias rungtynes, artimiausios – šeštadienį Vilkaviškyje su vietos „Perlu“.