„Ereliai“ – vis dar turnyro lentelės „dugne“

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Savaitgalį Mažeikių „Ereliai“ žaidė dvejas rungtynes su Vilniaus „Perlu“. Svečiuose mažeikiškiai krepšininkai pralaimėjo gana dideliu skirtumu, namuose – išplėšė pergalę.

Penktadienį rungtynes su Vilniaus „Perlu“ mažeikiškiai žaidė išvykoje ir pralaimėjo 82:97.
Jau pirmajame kėlinyje vilniečiai išsiveržė į priekį ir svečiams per visas rungtynes neleido persverti rezultato. Tik trečiame kėlinyje mūsų ekipai buvo pavykę prie varžovų priartėti septyniais taškais. Vilniečiai į mūsų krepšį įmetė net 17 tritaškių metimų.
„Erelių“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Laurynas Kaveckis ir Aurimas Urbonas, pelnę po 17 taškų.
Antroji ekipų dvikova šeštadienį vyko Mažeikiuose. Rungtynių scenarijus jau buvo kitoks – po pirmo kėlinio komandas skyrė du taškai, po antro – mažeikiškių persvara siekė 10 taškų. Trečiame kėlinyje mūsų žaidėjams sunkiai sekėsi rinkti taškus, tad prieš lemiamą rungtynių ketvirtį vilniečiai pirmavo keturiais taškais.
Ketvirtame kėlinyje žaidimas vyko taškas į tašką ir gerai sužaista rungtynių pabaiga lėmė mūsų ekipos pergalę rezultatu 72:66. Tomas Rimša pelnė 17 taškų, Aurimas Urbonas ir Ignas Razutis – po 10 taškų.