„Erelių“ krepšininkams pritrūko vieno taiklaus metimo

Žaidybinę situaciją aptaria „Erelių“ žaidėjai Mintautas Bulanovas ir Karolis Sapiega (Nr. 33). Benedikto Petkaus nuotrauka iš klubo svetainės www.bcmazeikiai.lt

Nacionalinėje krepšinio lygoje kovojančiai „Erelių“ komandai iki trečios pergalės iš eilės pritrūko vieno taiklaus metimo – žaidę išvykoje po rungtynių pratęsimo jie rezultatu 81: 83 nusileido „Gargždų“ ekipai.

Žaidimas vyko taškas į tašką – po pirmo kėlinio aikštės šeimininkai pirmavo vienu tašku, po antro dviejų taškų skirtumu jau pirmavo mažeikiškiai, po trečio – į priekį išsiveržė Gargždų komanda, mažeikiškiai atsiliko trimis taškais.
Paskutinėmis ketvirto kėlinio sekundėmis rezultatas buvo lygus –73:73, du iš eilės aikštės šeimininkų metimai tikslo nepasiekė ir rungtynių laikas buvo pratęstas.
Galutinis rezultatas paaiškėjo paskutinėmis pratęsimo sekundėmis – lemiamos atakos metu Andriaus Gaidžio tritaškis metimas tikslo nepasiekė ir mažeikiškiams teko susitaikyti su pralaimėjimu.
Šiose rungtynėse mūsų ekipai 28 taškus pelnė Augustinas Venckus, 18 – A. Gaidys, 10 taškų – Daniel Baslyk sąskaitoje.
Iki Kalėdų mažeikiškių dar laukia du susitikimai – šeštadienį Joniškyje su „Delikatesu“ bei pirmadienį Šilalėje su „Lūšimi“.