„Erelių“ pergalių mažeikiškiams dar tenka palaukti

Antrą nesėkmę Nacionalinėje krepšinio lygoje patyrė Mažeikių „Ereliai“ – krepšininkai ketvirtadienį namuose nusileido „Gargždų“ ekipai rezultatu 71:82.

Pirmą rungtynių pusę kova vyko taškas į tašką, tačiau taikliau atakavę svečiai visą laiką lenkė mažeikiškius – po pirmo kėlinio jų persvara buvo trys taškai, po antro „Gargždai“ pirmavo rezultatu 35:31.
Trečiame kėlinyje mūsų ekipos bėdos tęsėsi: žaidėjai darė klaidas, nespėjo gintis, o gargždiškiai pataikė tritaškius ir spurtavo, kėlinio pabaigoje komandas skyrė 14 taškų. Ketvirtame kėlinyje mūsų ekipa dar bandė gelbėti situaciją. Likus kiek daugiau nei minutei iki rungtynių pabaigos, ekipas skyrė tik septyni taškai, mažeikiškių komanda turėjo kamuolį, tačiau padarė dvi klaidas, po jų gargždiškiai surengė dvi greitas atakas ir skirtumas tapo dviženkliu.
„Ereliams“ 18 taškų pelnė Augustinas Venckus, 13 taškų pridėjo Ernestas Naruševičius, 11 – Benjamin Ayre, 10 – Andrius Gaidys.
Šį šeštadienį namuose mažeikiškiai susikaus su Joniškio „Delikatesu“, šį sezoną taip pat dar nepatyrusiu pergalės.