„Erelių“ sąskaitoje – dvi pergalės iš eilės

Nacionalinėje krepšinio lygoje žaidžianti „Erelių“ komanda iškovojo dvi pergales iš eilės.

Praėjusį šeštadienį mūsų ekipa Joniškyje susikovė su vietos „Delikatesu“ ir po pratęsimo aikštės šeimininkus palaužė rezultatu 101:94 (19:24, 27:16, 21:22, 20:25, 14:7). „Ereliams“ Augustinas Venckus pelnė 27, Ernestas Naruševičius ir Dominykas Bučas – po 15 taškų.
Dar įspūdingesnę pergalę „Ereliai“ šventė pirmadienį – ketvirto kėlinio viduryje atsilikdami 16 taškų skirtumu mūsų krepšininkai sužaidė atkarpą 23:0, paskutinį kėlinį laimėjo net 37:11 ir iškovojo pergalę rezultatu 88:81 prieš Šilalės „Lūšį“.
Mažeikiškiams net 34 taškius pelnė A.Venckus, 23 taškus pridėjo Andrius Gaidys, 20 taškų įmetė E. Naruševičius.
Iškovoję keturias pergales ir patyrę 13 pralaimėjimų, „Ereliai“ ir toliau lieka 14-oje turnyrinės lentelės vietoje, tačiau ji yra net tarp penkių ekipų, kurios savo sąskaitoje turi vienodą pergalių skaičių.
Dabar iki Naujųjų metų mažeikiškių laukia rungtynės namuose –„Ventos“ progimnazijos sporto salėje jie susitiks su skirtingo kalibro ekipomis: gruodžio 28 d. „Erelių“ laukia rungtynės su pirmoje vietoje žengiančia Jonavos „CBet“ komanda, gruodžio 30 d. – su 13-oje vietoje esančiais Vilniaus „Perlo-Energijos“ krepšininkais.