Europos čempionate – trys pirmosios vietos

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Didžiojoje Britanijoje vykusiame jėgos trikovės Europos čempionate sėkmingai pasirodė mažeikiškis Edvinas Arefjevas, pelnęs tris medalius – jėgos trikovėje bei atskirose rungtyse.

Atotrūkis nemažas

Liepos pradžioje Mansfielde surengtame turnyre E. Arefjevas rungtyniavo suaugusiųjų svorio kategorijoje iki 110 kilogramų. Viliaus Aleksandrovo treniruojamas mažeikiškis sakė, kad ir jo, ir trenerio tikslai buvo įgyvendinti – laimėtos trys pirmosios vietos – jėgos trikovėje bei atskirose rungtyse.

Stipruolis pritūpė su 260 kg štanga, išspaudė 160 kg svorį, štangos atkėlimo, arba kitaip – mirties traukos, rungtyje atkėlė 305 kg štangą, tad bendroje sumoje surinko 725 kg.

„Sunku pasakyti, kiek varžovų turėjau. Varžybų metu stengiuosi to nesekti, kad neišblaškyčiau koncentracijos. Žinau, kad, viską susumavus, antrą vietą užėmusį atletą aplenkiau daugiau nei 20 kilogramų“, – komentavo E. Arefjevas.

Ruošis festivaliui „Mr. Olympia“

Po antrų tokio lygio varžybų (ankstesnės – „WRPF Canada Royal rumble“ čempionatas Toronte, kur mažeikiškis iškovojo sidabro medalį ir pagerino du šalies rekordus) E. Arefjevas planuoja pasiilsėti, o vasaros pabaigoje pradėti ruoštis kitam tarptautiniam turnyrui.

Jis pakviestas dalyvauti lapkričio mėnesį JAV, Floridoje, vyksiančiame viename iš žinomiausių festivalių „Mr. Olympia“.

„Esu „alkanas“ ir tikiuosi, kad ne tik pavyks dalyvauti turnyre kaip pirmajam lietuviui, bet ir parvežti medalį“, – kalbėjo sportininkas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto