Europos dienos renginiai Mažeikiuose – nepopuliarūs?

Lietuvoje Europos diena švenčiama nuo 1996 metų. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Gegužės 9-ąją minima Europos diena. Didžiuosiuose miestuose jai skiriami įvairūs renginiai, o Mažeikiuose jų nėra.

Vienintelis žinomesnis renginys – Europos dienai paminėti skirtas tradicinis bėgimas Viekšniuose. Jo dalyviai šį ketvirtadienį bėga 5,4 km nuo paminklo Biržiškoms iki Žibikuose esančio Meilės akmens.
Su jaunimu dirbanti Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Loreta Rubežienė sakė, kad praėjusiais metais paminėti Europos dieną mažeikiškius kvietė Gabijos gimnazijos mokiniai, bet renginys nepavyko – mažeikiškiai juo nesusidomėjo.
„Surengė pokylį, kuriame patys turėjo šokti“, – situaciją juokais komentavo L. Rubežienė.
Kaip ir kasmet, šalies mastu gegužės 9-ąją mokyklose organizuojamas Europos egzaminas, kuriame dalyvauti gali visi norintys.

Jeigu Jūs minite Europos dieną, pasidalinkite apie tai su „Santarve“. Informaciją siųskite adresu [email protected] arba tiesiog portalo viršuje paspaudę mygtuką „Atsiųsti naujieną“.

3 Atsakymai į “Europos dienos renginiai Mažeikiuose – nepopuliarūs?”

 1. Baron Münchausen von Bugenen parašė:

  O kada bus Bugenių kaimo dienos Mažeikiuose? Jeigu Europos dienos nepopuliarios ir svetimos Mažeikiuose – tai gal Bugenių dienos bus populiarios? Ką manote? Negi tik M.Burokevičiaus propagandisto Giedraičio gimtadienį švenčiate su ūpu „i po dušam“?

 2. as parašė:

  sutinku su pries tai pasisakiusiu zmogumi kas cia per pasakymas„Surengė pokylį, kuriame patys turėjo šokti“, – situaciją juokais komentavo L. Rubežienė. tai organizuokite o ne laukite kol kas suorganizuos juk jus uz tai esate atsakingi,aplamai pas mus ir Lietuvos valstybes svenciu minejimai vos neapsiriboja misiomis baznycioje nuo kurios zmones toli atitole bet cia naturalu nes baznycia zmoniu netraukia nesigilinsim ir taip visiems aisku kodel. Ar ne laikas susimastyt??? suorganizuot kad ir nedideli rengini su savais atlikejais turim grazius pavencius turim senamiescio parka ko sedyt ko nieko nedarot aisku pasakysit nera gi pinigu,bet tai lengviausia sakyt gali surast remeju uz reklama jie parems tikrai nereikia cia gi pasikviest leidy gagos :D kaimynas kaimyna pakvies jei bus kur eiti o dabar….

 3. kodėl nėra? parašė:

  „Mažeikiuose jų nėra“. O kodėl nėra? Sakot buvo, bet niekas nesusidomėjo? Ir kuo reikėjo susidomėti, jei niekas apie tuos dalykus negirdėjo? Skrajučių ar dar kazko dalijimas, kažkur kažkoks kalbėjimas dar nėra renginys. Kodėl pvz tokia dieną neleidus mieste pasireikšti kaimų seniūnijoms ir leisti jiems į įvairias miesto vietas pakviesti mažeikiškius kaip š kokią nors Europos šalį? Tiesiog gatvėse surengti improvizuotą šalies pristatymą: visi turi muzikantus, šokėjujs, dainininkus, kulinarus, konditerius… O jei visus šiuos gabumus sutelkti į kokią nors šalį ir parodyti tai miestelėnams? Nieko naujo čia nepasiūliau, viskas įgyvendinama, tik to kažkas turi imtis.
  Girdėjau, atsirado tokia kultūros taryba ar kaip ten ją. Kažin ką ji veikia, ar egzistoja tik popieriuje? Darbų tegu imasi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto