„FA Žemaitijos lokiai“ taurė liko namuose

Tirkšlių pušyne nugalėtojų taurė buvo įteikta „FA Žemaitijos lokiai“ futbolininkams.
Nuotr. iš klubo archyvo

Vienos dienos futbolo turnyrą, į kurį sukvietė Žemaitijos regiono atstovus, surengęs „FA Žemaitijos lokiai“ klubas buvo „nesvetingas“ – komanda tapo turnyro nugalėtoja.

});

Liepą svečių teisėmis dalyvavęs panašaus pobūdžio turnyre Akmenėje klubas „FA Žemaitijos lokiai“ surengė tokį pat turnyrą futbolininkų pamėgtame Tirkšlių pušyno stadione. Į jį pakvietė dar penkias ekipas iš Žemaitijos regiono: „Varnių Spigins“, „FK Kruopiai“, „FK Venta“, Šiaulių „FK Savanoris“ ir Skuodo futbolo mėgėjus.

Vienas iš turnyro organizatorių, klubo treneris Deividas Bucevičius „Santarvei“ sakė, kad Mažeikiuose jau daug metų nebuvo rengiami tokio vienos dienos mini turnyrai, išskyrus Mindaugo karūnavimo dienos sporto žaidynes.

„Mums kilo mintis sukviesti bendraminčius iš aplinkinių rajonų, pabendrauti, smagiai praleisti laisvalaikį ir, žinoma, pasivaržyti. Teko pasirinkti netradicinių rungtynių formatą – grupėse buvo žaidžiamas...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto