Festivalis „Mažeikiai 2014“ užbaigtas Dievo šlovinimu

Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Šeštadienį Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje surengtas baigiamasis VIII tarptautinio meno festivalio „Mažeikiai 2014“ koncertas, kuriame programą „Alleliuja“ pristatė Kauno valstybinis choras.
Baigiamajame festivalio koncerte skambėjusius lietuvių ir užsienio kompozitorių kūrinius lydėjo susižavėjusių žiūrovų plojimai. Mažeikiškiai aplodismentais palydėjo Kauno valstybinio choro dainininkus, jų meno vadovą ir vyriausiąjį dirigentą prof. Petrą Bingelį, solistes Jurgitą Mikalauskienę, Eleną Kalvaitytę-Vitkauskienę, Jurgitą Žilinskaitę ir Jurgitą Šalčiūtę bei koncertmeisterę Beatą Andriuškevičienę.
Po trylikos Dievą šlovinusių kūrinių mažeikiškiai choristų nenorėjo paleisti, tad bisui išprašė dar keturias dainas, tarp kurių – tautos pamilta Maironio „Lietuva brangi“ bei garsioji Jurgio Zauerveino „Lietuviais esame mes gimę“.
Festivalio meno vadovo pavaduotojas Ričardas Grušas padėkojo Kauno valstybiniam chorui ir jo vadovui už atvykimą bei puikią programą, įteikė Savivaldybės mero Antano Tenio padėkos raštą.

Plačiau apie festivalį „Mažeikiai 2014“ skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Festivalis „Mažeikiai 2014“ užbaigtas Dievo šlovinimu”

  1. Jonis parašė:

    Nesupratau tai koks cia tas festivalis buvo pasaulietiskas ar religinis?Jeidu religinis tai kodel is valstybines kisenes o jei pasaulietiskas tai prie ko cia ta baznycia? Kuo toliau tuo labiau dideja marazmas grybu karalystej……..

  2. apas parašė:

    Ne dievą reikia šlovinti,o žmogų, nes viskas nuo jo galimybių priklauso,o ne nuo dievo.Bet kokiu dievu gali tikėti,bet be žmogaus darbo niekas neatsiranda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto