„FK Atmosfera“ iškovojo įtikinamą pergalę

Lietuvos pirmos lygos futbolo čempionate dėl 9–14 vietų kovojanti mūsų rajono „FK Atmosfera“ pelnė užtikrintą pergalę. Praėjusį penktadienį Trakuose rezultatu 5:2 mažeikiškiai futbolininkai nugalėjo „FK Riteriai B“.
Rungtynių pradžia mūsų komandą nuteikė gerai – pirmos atakos metu įvartį į varžovų vartus pelnė mažeikiškis Karolis Inta. Nors po trijų minučių aikštės šeimininkai baudos smūgiu persvarą išlygino, į ilgąją pertrauką komandos išėjo esant rezultatui 2:1 mažeikiškių naudai – 25-ą rungtynių minutę rezultatą persvėrė Tadas Labukas.
Antrame kėlinyje dominavo mažeikiškiai – po Daliaus Keršio, Edvino Jasaičio ir Mato Šlyžiaus (iš 11 metrų baudinio) taiklių smūgių „FK Atmosfera“ pirmavo keturių įvarčių skirtumu. Antrą įvartį varžovų komanda pelnė tik per teisėjo pridėtą laiką.
Mažeikių ekipa, turinti 14 taškų, yra 11-oje turnyrinės lentelės vietoje, vienu tašku ją lenkia Kretingos „Minija“.
„FK Atmosfera“ ir „FK Riteriai B“ komandų laukia dar viena dvikova, kuri spalio 3 d. vyks Mažeikiuose. Tada ir paaiškės, ar mažeikiškiai turnyrinėje lentelėje pakils vienu laipteliu aukščiau.