„FK Atmosfera“ kovos antrame etape

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Sekmadienį „FK Atmosfera“ futbolininkai sėkmingai perkopė pirmąjį Lietuvos futbolo federacijos „Hegelmann“ taurės turnyro etapą.

Burtai lėmė, kad pirmąsias rungtynes mažeikiškiams teko žaisti Vilniuje, o jų varžovė buvo Sekmadienio futbolo lygoje rungtyniaujanti vietos „AVE.KO“ ekipa. Varžovai neprilygo pirmoje lygoje žaidžiančiai mūsų rajono ekipai: pirmajame kėlinyje pasižymėjo Vitor Gutierres, antrame po įvartį pelnė Ernestas Andriušis ir Arnas Andriejauskas. „FK Atmosfera“ šventė pergalę rezultatu 3:0.

Komandos vyriausiasis treneris Evaldas Razulis po rungtynių „Santarvei“ sakė: „Didelių problemų su varžovais nebuvo, jie laikėsi iki pirmo įvarčio, po to jau mes visą laiką kontroliavome rungtynių eigą, leidome labiau pasirodyti jaunimui. Dabar lauksime burtų. Norėčiau, kad jie suvestų mus su A lygos komanda ir į Mažeikius atvažiuotų aukštesnio lygio ekipa. Kartu ir mes pasitikrintume savo jėgas.“

Antrame etape liko kovoti 22 komandos, prie jų prisijungs 10 A lygos ekipų. Šią savaitę burtų būdu bus išaiškinti varžovai, varžyboms sudarys šešiolika komandų porų.

One Reply to “„FK Atmosfera“ kovos antrame etape”

  1. Romas parašė:

    Kad dar ir pirmoje lygoje nepasiekėte nei vienos pergalės. Gal užtektų ir 2 lygos komandos. Ir tai neaiški būtų baigtis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto