„FK Atmosfera“ pažymi sukaktį – dešimt metų kartu

„FK Atmosfera“ vadovai bei treneriai klubo istoriją, jo tikslus ir laimėjimus pristatė spaudos konferencijoje. Autoriaus nuotrauka

„Dešimt metų prabėgo kaip viena diena, kurioje buvo visko“, – taip savo veiklą spaudos konferencijoje, skirtoje 10-mečiui pažymėti, apibūdino futbolo klubo „Atmosfera“ atstovai.

Susibūrė iniciatyvūs tėvai

Klubo ištakų istorija gana paprasta: tuo metu veiklą baigė Mažeikių sporto centras, liko 62 vaikai, kurie lankė futbolo treniruotes.

„Buvome iniciatyvūs tėvai, nesinorėjo, kad vaikai papildytų išėjusiųjų į gatves gretas, jiems būtini sportiniai užsiėmimai. Pakalbinome Nerijų Gudaitį, kuris iš šios sporto šakos visą gyvenimą duoną valgo, ir sutarėme – darome klubą. Šiuo metu iš steigėjų liko tik tiek, kiek galima ant vienos rankos pirštų suskaičiuoti, nes reikėjo ne tik ateiti į susirinkimus, bet ir dirbti be atlygio“, – pradžią prisiminė „FK Atmosfera“ prezidentas Darius Ruginis.

Tuo metu nebuvo nieko – nei materialaus pagrindo, nei kamuolių, nei aikštės, net nežinota, kaip rašyti prašymą, nes nebuvo klubo firminio blanko… Buvo tik trys treneriai: Antanas Bulošas, Nerijus Gudaitis, Gintaras Juodeikis – ir vaikai. Ir vis tik gana greitai atsirado klubo antspaudas, ženklas, vėliava, klubo spalvos, kamuoliai, varteliai… O koks buvo džiaugsmas, kai didžiuliu autobusu net keturios klubo komandos susiruošė į pirmą išvyką Tauragėn.

Pasak N. Gudaičio, tuo metu daug padėjo Vilniuje veikęs futbolo klubas „Žalgirietis“, jo vadovai suteikė mažeikiškiams daug naudingų patarimų.

Atsižvelgia į kokybę

Šiuo metu „FK Atmosfera“ treniruotes lanko 200 vaikų, dirba šeši treneriai ir trys trenerių asistentai, treniruotės vyksta dešimtyje grupių, viena iš kurių – mergaičių. Ketverius metus šalies pirmojoje futbolo lygoje rungtyniauja vyrų komanda.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto