„FK Atmosfera“ pralaimėjo lygioje dvikovoje

„FK Atmosfera“ Optibet pirmos lygos futbolo čempionate patyrė penktąją nesėkmę – šeštadienį išvykoje mažeikiškiai rezultatu 0:1 nusileido dar praėjusį sezoną A lygoje rungtyniavusiam Kėdainių „Nevėžiui“. Pergalingą įvartį aikštės šeimininkai pelnė antrojo kėlinio dvidešimtą minutę.

„Nors ir pralaimėjome, tačiau komanda kovojo. Pirmajame kėlinyje turėjome progą pelnyti įvartį, kai mūsų žaidėjas išėjo vienas prieš varžovų vartininką, tačiau jos neišnaudojome. Antrame kėlinyje taip pat turėjome gerą galimybę išsiveržti į priekį, tačiau ir jos neišnaudojome. Varžovai labiau  kontroliavo kamuolį, nors irgi praleido ne vieną progą pelnyti įvarčius.

Visus penkis pralaimėjimus patyrėme tik vieno įvarčio skirtumu. Tai rodo, kad mums vis dar trūksta pasitikėjimo savimi, nusileidžiame tik nežymiai, žaidėjams reikia imtis daugiau iniciatyvos į savo rankas“, – kalbėjo antrasis mūsų komandos treneris Antanas Bulošas.

Po šio pralaimėjimo „FK Atmosfera“ nukrito į keturioliktą turnyrinės lentelės vietą, šį šeštadienį jų laukia dar vienas varžovas, kuris praėjusį sezoną rungtyniavo A lygoje – Mažeikiuose svečiuosis Alytaus „DFK Dainava“, kuri šiuo metu užima ketvirtą vietą.