„FK Atmosfera“ ruošiasi naujam sezonui

Šeštadienį draugiškų rungtynių ciklą pradėjo Lietuvos futbolo federacijos pirmos lygos sezonui besiruošianti „Atmosferos“ ekipa. Dieną anksčiau klubui buvo suteikta šios lygos licencija.

Licencija – iš pirmo karto

Pirmos lygos licencijos Lietuvos futbolo federacijos (LFF) licencijavimo komiteto posėdyje buvo suteiktos 16 ekipų, tarp jų – „FK Atmosfera“.
Be trečią sezoną šioje lygoje rungtyniaujančių mažeikiškių, licencijas taip pat gavo „Jonava“, Alytaus „Dainava“, FA „Šiauliai“, Kretingos „Minija“, Vilniaus „BFA“, Kazlų Rūdos „Šilas“, Klaipėdos „Neptūnas“, Plungės „Babrungas“, Kauno „Be1 NFA“, Vilniaus „Žalgiris“ B, „Kauno Žalgiris“ B, „Panevėžys“ B, Vilniaus „Riteriai“ B, Gargždų „Banga“ B ir Marijampolės „Sūduva“ B.
Trims Kauno rajono, Panevėžio ir Vilniaus klubams licencijos nebuvo išduotos.
Galutinis pirmos lygos dalyvių skaičius paaiškės šį penktadienį po LFF licencijavimo komiteto posėdžio. Čempionato startas numatytas kovo pabaigoje.

Pirmosiose rungtynėse – nesėkmė

Pirmąsias draugiškas rungtynes mažeikiškiai žaidė šeštadienį Plungėje, kur susitiko su taip pat pirmos lygos sezonui besiruošiančiu vietos „FK Babrungu“. Pirmas kėlinys baigėsi nulinėmis lygiosiomis, antrame aikštės šeimininkai pelnė įvartį, kuris ir lėmė jų pergalę rezultatu 1:0.
„Šiomis rungtynėmis perėjome į kitą pasiruošimo sezonui etapą, kai prasideda draugiškų rungtynių ciklas. Iki tol nuo sausio vidurio dirbome prie fizinio pasirengimo, sudėtingos oro sąlygos kiek pakoregavo treniruočių procesą.
Kalbant apie pirmąsias rungtynes, vaizdas iš pradžių nuteikė optimistiškai: kontroliavome aikštės vidurį, nors daug progų pelnyti įvartį nesukūrėme, tačiau žaidimas buvo neblogas. Antrame kėlinyje išleidome į aikštę jaunimą, kuris atrodė šiek tiek pasimetęs, bet draugiškos rungtynės tam ir yra, kad pamatytume, ką dar darome blogai, ką reikia taisyti. Ir čia rezultatas didelės įtakos neturi“, – „Santarvei“ sakė komandos treneris Evaldas Razulis.
Ekipa iki čempionato dar žais ketverias draugiškas rungtynes. Trečiadienį „FK Atmosfera“ susikaus su Telšių „Džiugu“.