„FK Atmosferos“ futbolininkai namuose pelnė pergalę

Aktyviu žaidimu pasižymėjo ir antrą įvartį šį sezoną pelnė mažeikiškių gretose rungtyniaujantis Maker Marial Maker (balta apranga). Kazio PAULAUSKO nuotrauka

Pirmosios rungtynės namuose – pirmoji sezono pergalė. Taip Mažeikių centriniame stadione prieš savo sirgalius, komandos žaidimą stebėjusius už stadiono tvoros, debiutavo „FK Atmosferos“ futbolininkai.

Lietuvos futbolo pirmojoje lygoje rungtyniaujantys „FK Atmosferos“ futbolininkai praėjusį penktadienį žaidė trečiojo turo rungtynes su Kauno „Žalgiriu“ B.
Po pirmo kėlinio, nors mažeikiškiai ir turėjo progų pelnyti įvarčių, rungtynių rezultatas vis dar buvo nulinis. Pirmasis įvartis į kauniečių vartus įkrito penktą antrojo kėlinio minutę – kamuolį pasiuntė „FK Atmosferos“ legionierius iš Australijos Maker Marial Maker.
Išlyginamasis įvartis į mūsų vartus įkrito, iki rungtynių pabaigos likus penkioms minutėms, – svečiai realizavo vienuolikos metrų baudinį. Tačiau tai buvo ne paskutinis įvartis – paskutinėmis papildomo rungtynių laiko akimirkomis Domantas Šluta gražiu smūgiu išvedė mažeikiškius į priekį. Kitos atakos kauniečiai surengti nespėjo – po įvarčio, kuris lėmė „FK Atmosferos“ pergalę rezultatu 2:1, nuaidėjo teisėjo švilpukas, skelbiantis rungtynių pabaigą.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.