Futbolininkai namuose patyrė pralaimėjimą

„FK Atmosfera“ Lietuvos pirmos lygos futbolo pirmojo rato paskutinėse rungtynėse namuose patyrė skaudžią nesėkmę – mūsų ekipa sekmadienį Mažeikių centriniame stadione susitiko su Kazlų Rūdos „FK Šilu“ ir pralaimėjo rezultatu 0:1.
Vienintelis rungtynių įvartis į mažeikiškių vartus krito jau pačioje pirmojo kėlinio pradžioje. Nors vėliau mūsų ekipa spaudė varžovus, antrajame kėlinyje buvo užgulę jų vartus, sukūrė ne vieną realią progą išlyginti rezultatą, jiems to padaryti nepavyko.
Mažeikiškiams tai buvo penktas pralaimėjimas šio sezono pirmenybėse. Jie, iškovoję šešias pergales ir vienas rungtynes sužaidę lygiosiomis, yra pelnę devyniolika taškų. Mūsų ekipa tarp keturiolikos komandų žengia septintoje turnyrinės lentelės vietoje.
Pirmąjį ratą mažeikiškiai baigs šeštadienį Vilniuje, kur susikaus su priešpaskutinę vietą čempionate užimančiais Vilniaus „FK Riteriais B“. Ši ekipa yra surinkusi tik septynis taškus.