Futbolininkai nusprendė toliau nebekovoti

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Karantinas pakoregavo rajono salės futbolo pirmenybių eigą. Organizatoriai pasitarė ir nusprendė, kad finalinė dvikova nebus rengiama.
Rajono pirmenybių nugalėtoja antrus metus iš eilės tapo „Mažeikių United“ komanda.

Medalius lėmė turnyrinė lentelė

Dėl užsitęsusio karantino Mažeikių rajono salės futbolo pirmenybių nugalėtojai išrinkti atsižvelgiant į pirmenybių turnyrinės lentelės rezultatus.
„Pasitarę su komandų vadovais, Mažeikių rajono savivaldybės specialistais, priėmėme sunkų sprendimą. Buvo pasiūlymų žaisti rungtynes birželį, tačiau iki to laikotarpio sunku išlaikyti sudėtis, o ir daugelyje pasaulio šalių čempionatai nutraukiami, Lietuvos salės futbolo pirmenybės taip pat nutrauktos, tad tokį pat sprendimą priėmėme ir mes“, – sakė vienas iš pirmenybių organizatorių Aldaras Pupliauskas.
Nugalėtojais tapo futbolo komanda „Mažeikių United“, antros vietos laimėtoja – „Olimpas“ SC, trečioji vieta teko „Spartans“ futbolininkams. Nugalėtojai ir prizininkai bus apdovanoti pasibaigus karantinui.

Išrinkti geriausieji

Kaip ir kiekvienais metais, išrinkti ir bus pagerbti geriausi komandų bei savo pozicijų žaidėjai. Geriausiais savo komandų žaidėjais tapo Egidijus Gritkus („Mažeikių United“), Donatas Voras („Olimpo“ SC), Saulius Puidokas („Spartans“), Remigijus Vaitkevičius („Žaibas“), Arnas Andriejauskas („Atmosferiukai“), Tadas Juknius („Ol Team“) bei Renaldas Barkauskas („Politechnika“).
Rezultatyviausiu pirmenybių žaidėju antrus metus iš eilės tapo Rokas Gecevičius („Olimpo“ SC), pelnęs 32 įvarčius, antrus metus geriausiu vartininku pripažintas nugalėtojų ekipos atstovas Arnoldas Kaupys, geriausias gynėjas – Mindaugas Šliogeris iš „Spartans“, o geriausias puolėjas – Renaldas Girgždys iš „Olimpo“ SC. Absoliučiai geriausiu pirmenybių žaidėju pripažintas Dalius Keršis iš „Mažeikių United“.

Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

One Reply to “Futbolininkai nusprendė toliau nebekovoti”

  1. fule parašė:

    futbolininkai nenusprende, jie norejo zaisti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto