Futbolininkai pasiekė įtikinamą pergalę

Užtikrintą pergalę Lietuvos futbolo federacijos antros lygos Vakarų zonoje šeštadienį, žaisdami svečiuose, iškovojo Mažeikių „Atmosferos“ futbolininkai – jie rezultatu 8:0 sutriuškino Gargždų „Bangos B“ ekipą.
Žaidę be pagrindinių komandos žaidėjų pagalbos, gargždiškiai sugebėjo rimčiau priešintis tik pirmąjį rungtynių kėlinį, po kurio mažeikiškių persvara buvo tik du įvarčiai. Antrajame kėlinyje mūsų komanda vieną po kitos kūrė progas ir aiškiai dominavo aikštelėje. Keturis įvarčius šiose rungtynėse mūsų ekipai pelnė Gintas Skrodenis, tris – vieną iš jų po vienuolikos metrų baudinio – įmušė Deividas Gineitis, vieną įvartį pelnė Julius Mockus.
„Nuo pat rungtynių pradžios kibome į kovą ir tai davė rezultatą – antroje rungtynių pusėje galėjome pelnyti dar ne vieną įvartį, šį kartą buvome gerokai stipresni už savo varžovus“, – trumpai rungtynes pakomentavo komandos treneris Antanas Bulošas.
Šį sekmadienį mažeikiškių laukia gerokai sunkesnis išbandymas – trečioje vietoje žengianti „Atmosfera“ miesto stadiono dirbtinės vejos aikštėje susikaus su antroje vietoje esančia Šiaulių FA komanda.