Futbolininkai rungtynes namuose baigė pergale

Paskutinėse pirmojo rato Lietuvos aukščiausios lygos salės futbolo čempionato rungtynėse namuose Mažeikių „Naftos“ futbolininkai savo sirgaliams pateikė gražią pergalę: jie rezultatu 8:0 sutriuškino N.Akmenės „Akmenės“ ekipą. AKMENIŠKIAI BUVO SUTRIUŠKINTI
Į Mažeikius „Akmenės“ komanda (joje tik du akmeniškiai, kiti žaidėjai iš Šiaulių ekipų) atvyko iškovojusi pirmąją pergalę: netikėtai rezultatu 3:1 „Akmenė“ įveikė trečioje vietoje esančius Panevėžio „Aukštaitijos“ futbolininkus. Tačiau ir mažeikiškiams taškai buvo reikalingi kaip oras, todėl nuo pat pirmųjų minučių jie užgulė svečių vartus.
Jau pirmajame kėlinyje varžovams tris kartus teko išimti kamuolį iš savo vartų tinklo: „Naftos“ ekipoje pasižymėjo Aurelijus Vekerotas, iš Klaipėdos „Atlanto“ atvykęs rungtyniauti Romas Maciulevičius bei Kęstutis Nepas.
„Šis rezultatas dar nieko nereiškia, dar laukia visas antrasis kėlinys. Jau ne kartą „nudegėme“ pirmaudami po pirmojo kėlinio, todėl bijau ką nors prognozuoti“, – per pertrauką sakė komandos treneris Kęstutis Kazlauskas. Tačiau tą vakarą mažeikiškiai žaidė greitą ir agresyvų futbolą: po pertraukos dar tris įvarčius pelnė Antanas Bulošas, po vieną – K. Nepas ir A. Tautvydas. Mažeikiškiai sutriuškino lygos autsaiderius rezultatu 8:0.

PASKUTINĖS RUNGTYNĖS – SU LYDERIAIS
Dešimtajame ture antrąjį pralaimėjimą patyrė šalies čempionas Kauno „Inkaras“, 2:6 turėjęs pripažinti Šiaulių „Alnidos“ sportininkų pranašumą. Antroje ir trečioje vietose esantys klubai – „Kėdainiai“ ir Panevėžio „Aukštaitija“ sužaidė lygiosiomis 3:3. Turnyro lyderė Kauno „Nautara“ 6:4 įveikė Vilniaus „Bekentą“, o sostinės „Aktas“ rezultatu 5:3 privertė pasiduoti Kauno „Reprobaltą“.
Paskutines pirmojo rato rungtynes „Naftos“ futbolininkai žais šį sekmadienį Kėdainiuose su vietos „Kėdainių“ komanda.
Pasak ekipos vadovo Aleksandro Butkaus, mažeikiškių laukia labai svarbios rungtynės, norint tęsti kovą dėl pirmenybių apdovanojimų. „Nafta“, surinkusi 14 taškų, tarp vienuolikos ekipų užima šeštąją vietą, o kėdainiškiai su 19 taškų turnyrinėje lentelėje – antri ir, anot A. Butkaus, demonstruoja gražų žaidimą.