Futbolininkams pelnyti taško nepavyko

Sekmadienį Lietuvos futbolo pirmojoje lygoje „Atmosferos“ komanda, rungtyniaudama namuose, patyrė dar vieną apmaudų pralaimėjimą – po atkaklios dvikovos rezultatu 1:2 nusileido Vilniaus „Žalgirio B“ ekipai.

Pirmajame kėlinyje (32-ąją rungtynių minutę) įvarčiu pasižymėjo svečiai, o jau antrojo kėlinio pradžioje vienam mūsų komandos žaidėjui teko palikti aikštę – antrąją geltoną kortelę prieš save išvydo Renatas Žebrauskas. Po kelių minučių vilniečiai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino savo persvarą, o iki rungtynių pabaigos likus šešioms minutėms, viltis iškovoti bent tašką sužadino 15-mečio mažeikiškio Gvido Gineičio pelnytas įvartis (tai pirmasis šio žaidėjo čempionate pelnytas įvartis). Tačiau lygiųjų pasiekti nepavyko ir su penkiais pralaimėjimais ir dviem lygiosiomis „Atmosfera“ nukrito į šešioliktąją (paskutinę) turnyrinės lentelės vietą.
„Pralaimėjimas nėra vieno žaidėjo kaltė: pritrūksta meistriškumo, atsidavimo, o kartais ir sportinės sėkmės, viskas susideda ir tai lemia rezultatą. Futbolas yra nenuspėjamas, o jauniesiems žaidėjams tai yra gera meistriškumo mokykla“, – sakė komandos žaidžiantysis treneris Evaldas Razulis.
Šią savaitę komandos laukia sunkūs išbandymai – trečiadienį vyks pirmenybių rungtynės išvykoje su „FA Šiauliais“, o sekmadienį – rungtynės namuose su „Pakruoju“.

2 Atsakymai į “Futbolininkams pelnyti taško nepavyko”

1. Ai ai Ai parašė:

Eilinis pralaimėjimas ir beviltiškas žaidimas. Antrame kėlinyje Vilniaus m. jaunuoliai turėjo mažiausiai 3 įvarčius mušti į Atmosfera vartus, bet kažkaip labai sekėsi išvengti tų įvarčių. Su tokia sudėtimi I lygoje nėra ką veikti, dabar po pralaimėjimo, kuris beje buvo autsaiderių derbis, mūsų miesto komanda sėdi paskutinėje vietoje ir joje liks dar ilgam tikrai. Komandos komplektacija – visiškas „kosmosas“, kas įrodo ir faktas, kad FK Atmosfera komandos antrasis treneris Mockus, gana patyręs gynėjas, tačiau rungtyniauja II lygoje ir gina Akmenės Cemento garbę. Atsisakyta keletos „gana subrendusių žaidėjų“, kurie šiemet rungtyniauja kituose klubuose, o sudėtį bandoma sustiprinti 15-mečiais. Kas formavo šią klubo sudėtį I lygai, arba išvis neišmano futbolo, arba yra visiškas naivuolis, galvodamas su jaunuoliais ir mokinukais I lygoje tinkamai pasirodyti. Gėda. O šią savaitę laukia dar 2 eiliniai pralaimėjimai, kurių vienas prieš Šiaulius turėtų būti „skaudokas“.

2. Robertas parašė:

Žuvis genda nuo galvos. Mažeikiai ištroškę geresnio futbolo,nei dabar matome. Žiūrovų nemažai,tik nei komandos prezidento,[atsiprašau,jei buvo,bet nematėme],nei miesto mero,kurie matyt turi svarbesnių užsiėmimų nei futbolas. Jei toks atsinešimas futbolui,krepšiniui Mažeikiuose iš tų,kurie turėtų būti pavyzdys visiems,tai ir ko laukti? Užtat spiningavimo čempionate meras matomas…. Apie komandos žaidimą. Vakar žaidėme ir su jauna komanda. Argi nesimatė kaip jie valdo kamuolį ir kaip mes? Čia darbo rezultatai Atmosferos trenerių. Vien su savais jau pasiekėme dugną. Kas laukia toliau?