Futbolininkės į antrąjį ratą įžengė pergalingai

Varžovės nesulaikė atakų smaigalyje žaidusios Rimantės Jonušaitės (su kamuoliu). Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

[nggallery id=889 template=caption]Užtikrinta pergale moterų futbolo pirmos lygos pirmenybių antrąjį ratą pradėjo „FK Triumfas“ merginos, kurios praktiškai jau užsitikrino vietą atkrentamosiose varžybose.

Pasižymėjo trimis įvarčiais

Po trijų mėnesių pertraukos trečiadienį prasidėjo Lietuvos moterų futbolo pirmenybių Vakarų regiono antrasis ratas. Mažeikių „FK Triumfas“ savo aikštėje priėmė „Klaipėdos FM-Atlanto“ futbolininkes.
Rungtynes mažeikiškės pradėjo, kaip ir priklauso regiono lyderėms, – jau pirmą minutę rezultatyviausia regiono žaidėja Rimantė Jonušaitė pelnė įvartį. Ir toliau mažeikiškės nenurimo, vieną po kitos kūrė progas, neleido varžovėms net pagalvoti apie pergalę: kėlinio pabaigoje Rimantė pelnė antrą įvartį, o antrojo kėlinio pradžioje įmušė ir trečią.
Tik antrojo kėlinio viduryje klaipėdietės pelnė garbės įvartį ir rungtynės pasibaigė „FK Triumfo“ pergale rezultatu 3:1.