Futbolininkų startas nenuvylė

Neįprastai šių metų Lietuvos futbolo antros lygos Šiaurės zonos pirmenybės prasidėjo mūsų miesto „Mažeikių“ komandai: pirmąsias trejas rungtynes ji turėjo žaisti išvykose. Tačiau komandos vadovai startu liko patenkinti. TREJOS RUNGTYNĖS – KETURI TAŠKAI
Pirmąsias zonos rungtynes mūsų futbolininkai žaidė Kuršėnuose, kur jų varžovė buvo vietos „Ventos“ ekipa. Rungtynės mūsiškiams prasidėjo nesėkmingai: po pirmojo kėlinio jie pralaimėjo rezultatu 0:2. Antrajame kėlinyje mažeikiškiai siekė išlyginti rezultatą, tačiau pavyko pelnyti tik „garbės“ įvartį: 76 minutę pasižymėjo Marius Jasas.
Antrųjų rungtynių mūsų miesto sportininkai svečiuose susitiko su pernai zonoje antrąją vietą užėmusia Panevėžio „Ekrano2“ komanda. Mažeikiškių pergalę lėmė vienintelis taiklus smūgis: jau šeštą minutę į aikštės šeimininkų vartus skirtą vienuolikos metrų baudinį realizavo Tomas Daukšas.
Trečiąsias rungtynes išvykoje „Mažeikiai“ žaidė su Biržų „Rinkuškių“ komanda. Čia susitikimo baigtį lėmė pirmasis kėlinys: 27ą minutę biržiečiai išsiveržė į priekį, o paskutinę kėlinio minutę mūsų gretose pasižymėjo Julius Mockus.
„Trejos rungtynės, keturi taškai ir ketvirta vieta – neblogas rezultatas. Tačiau neramu dėl puolimo grandies: tiek Kuršėnuose, tiek Biržuose beveik visus antrus kėlinius žaidėme varžovų aikštės pusėje, sukūrėme daug progų, tačiau smūgiai nepasiekė tikslo. Taškų kraitis būtų dar didesnis“, – dalijosi nuotaikomis komandos vadovas Aldaras Pupliauskas.

KOMANDĄ SUDARO MAŽEIKIŠKIAI
Pasak vadovo, šiemet Šiaurės zonos pirmenybėse rungtyniauja aštuonios komandos, kurios tarpusavyje žais trimis ratais. Pernai užėmę šeštąją vietą ir tik keletu taškų atsilikę nuo zonos prizininkų mažeikiškiai neslepia, kad šiemet jų tikslas – įsiterpti tarp prizininkų.
„Komanda jauna ir ambicinga, iš patyrusių žaidėjų – rungtyniauja Antanas Bulošas ir Andrius Žukovas, vartininkai Gintas Baltinas ir Saulius Pocevičius. Ekipą šiemet papildė mažeikiškiai, buvę Neringos „Kuršių“ komandos žaidėjai: vartininkas Paulius Kaktavičius ir Julius Mockus. Džiugu, kad ekipai atstovauja ir daug prie geros gynybos prisideda sostinėje besimokantis Valdas Pocevičius. Didžioji dalis komandos – šių metų Mažeikių mokyklų abiturientai, visi jie ekipos trenerio Nerijaus Gudaičio auklėtiniai“, – komandos sudėtį apibūdino A. Pupliauskas.

NUGALĖTAS LYDERIS
Pirmadienį pirmąsias rungtynes savo stadione mažeikiškiai žaidė su zonos lyderiais Kelmės „Kražantės“ futbolininkais, iki šio turo iškovojusiais visas pergales. Šioje ekipoje žaidžia daug patyrusių futbolininkų iš Šiaulių, tarp jų ir šalies salės futbolo čempione tapusios „Naftos“ ekipos žaidėjai Vitalijus Daniličevas ir Saulius Lesnickas.
Tačiau jaunieji mažeikiškiai neišsigando autoritetų ir jau pirmojo kėlinio vidury pirmavo 2:0: po vienuolikos metrų baudinio pasižymėjo Tomas Daukšas, antrąjį įvartį pelnė Giedrius Vilkas. Nors kelmiškiai, pasinaudoję gynėjų klaida, greitai sušvelnino rezultatą, bet kėlinio pabaiga buvo mūsų: trečiąjį įvartį baudos smūgiu pelnė ekipos kapitonas Antanas Bulošas.
Antrajame kėlinyje varžovai užgulė mūsų baudos aikštelę, be to, už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas Nerijus Dargevičius. Tačiau „Mažeikiai“ ne tik apsigynė, bet greitos kontratakos metu Valdas Pocevičius pelnė gražų įvartį ir mūsų komanda šventė pergalę rezultatu 4:1.
Pasak komandos trenerio Nerijaus Gudaičio, žaidėjai įvykdė visas prieš rungtynes keltas užduotis: neleido varžovų patyrusiems žaidėjams laisvai regzti atakų, neprileido prie kamuolio, ypač savo aikštės pusėje. Treneris pagyrė ir pavyzdingą vartininko Pauliaus Kaktavičiaus žaidimą.
Kitas rungtynes mažeikiškiai žais šį šeštadienį 14 valandą Mažeikiuose su Šiaulių „Juventos 99“ futbolininkais.