Futbolininkų startas nepažymėtas pergale

Pirmųjų rungtynių startas. „FK Atmosferoje“ žais tik mažeikiškiai. Laimutės STANKIENĖS nuotrauka

Šalies futbolo pirmojoje lygoje debiutavę „Atmosferos“ futbolininkai čempionatą pradėjo pralaimėjimu savo aikštėje.

Lietuvos futbolo federacijos pirmosios lygos rungtynes mažeikiškiai žaidė pirmadienį savo aikštėje. Jie susitiko su Jonavos ekipa, praėjusį sezoną rungtyniavusia Lietuvos A lygoje.
Pirmame kėlinyje nė vienai iš komandų nepavyko pelnyti įvarčio, daugiau progų jį pasiekti turėjo aktyviai žaidę svečiai. Antro kėlinio pradžioje, per keturias minutes, „FK Jonava“ futbolininkai pelnė du įvarčius, o priešpaskutinę rungtynių minutę įmušė trečią ir iš Mažeikių išsivežė pergalę 3:0.
Antrąsias rungtynes mūsų ekipa žais su Alytaus „Dainava“. Ir šis susitikimas vyks namuose – sekmadienį, 18 val., sirgaliai laukiami mūsų miesto centriniame stadione.
Ir antras varžovas „Atmosferos“ futbolininkams pasitaikė ne iš paprastųjų – praėjusį sezoną pirmoje lygoje alytiškiai iškovojo sidabro medalius.
Ir vis tik, kaip pažymėjo žaidžiantysis treneris Evaldas Razulis, su visais ne tik galima, bet ir reikia žaisti. Treneris tvirtino: komanda kovos tik dėl pergalės.

Plačiau – penktadienio laikraštyje.

5 Atsakymai į “Futbolininkų startas nepažymėtas pergale”

 1. To AHA parašė:

  tai Plungė buvo protingesnė, kad nėjo į I lyga “tik dalyvavimui”. Plungė protingai paskaičiavo savo finansus ir galimybes surinkti reikiamo lygio komandą ir priėmė matuotą sprendimą.
  Dėl mūsų jaunuolių talento, tai duok Dieve, kad jie atsiskleistų, nes pirmosiose varžybose Jonavos jaunuoliai (beje, visa jų komanda tokia) visa galva savo žaidimu ir kovo buvo aukštesni už mūsų Mažeikių m. jaunimą.

 2. AHA parašė:

  Paėmus trečią vietą praėjusiais metais ir Plungei, kuri buvo antra, atsisakius dalyvauti I lygoje, mums nepasinaudoti tokiu šansu, būtų tikrai nekoks rezultatas. Komanda jauna, kuriai trūksta patirties, susižaidimo, bet tikrai ne charakterio ir talento.Mūsų pagrindinis darbas – ateikiti į varžybas ir neleisti jiems palūžti.

 3. To AHA parašė:

  Tai tipo Jums galioja šūkis – SVARBU DALYVAUTI, o ne rezultatas. Manyčiau, kad po keletos skaudžių I lygoje pralaimėjimų (jau šį sekmadienį 18 val., laukia Alytaus m. futbolininkų pamokos), tų jaunų žaidėjų ūpas nukris žemiau plintuso, žaidimo iš Mažeikių m. komandos pusės išvis neliks aikštelėje, o vėliau – išnyks ir žiūrovai tribūnose. Nemanau, kad svarbu dalyvauti I lygoje. Jei komanda nusprendusi kilti į aukštesnį lygį, daug svarbiau, apsvarstyti visas savo galimybes, tame tarpe ir dėl komandos sudėties pajėgumo. Jei pradės pralošinėti kitoms komandoms 3-5 įvarčiais, nemanau, kad džiugu bus tiek sirgaliams, tiek miestiečiams. Manyčiau, kad geriau dalyvauti toje lygoje, kurioje gali sukovoti su visais priešininkais, gal ir geriau užimti 1 vietą II lygoje, bet ne 16 vietą I lygoje, ir dar neaišku kokiu įvarčiu skirtumu. Toks dalyvavimas I lygoje, neturint tai lygai tinkamų ir kiek patyrusių žaidėjų, bus tik pinigų ištaškymas ar net bandymas “pasipinigauti”, o komanda po sezono vėl nusileis iš debesų….

 4. AHA parašė:

  Gal taip ir bus, neatmestina, bet ji vertingesnė už antros lygos pirmą vietą.

 5. JO parašė:

  Apie kokia pergalę galim kalbėti, kai žaidimas vyko vien į Mažeikių vartus. Pirmą kėlinį gal kokį 15 minučių dar kažjas matėsi iš Mažeikių komandos, o vėliau – tik liūdnas vaizdas. Komandos būsimi rezultatai bus daug skaudžių pralaimėjimų, nes tokia sudėtis (jaunuolis + treneris Razulis) tikrai nepajėgs I lygoje rimčiau pasipriešint varžovams, gal. Geriau jau būtų likę kaip pernai II lygoje, nes dabar bus daužimo kitų komandų kaip obuoliai. Gautinis rezukltatas lentelėje spėju bus identiškas krepšininkų “Erelių”, rungtyniavusių NKL (faktiškiai Liertuvos krepšinio I lyga) užimtai vietai, t. y. priešpaskutinė vieta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*