Futbolo aikštėse netrūksta intrigos

Artėja prie pabaigos tiek Lietuvos futbolo federacijos pirmos lygos pirmojo rato kovos, tiek rajono „aštuoni prieš aštuonis“ čempionatas, kur paaiškėjo pusfinalių dalyviai.

Lietuvos futbolo federacijos pirmos lygos pirmenybių turo rungtynėse Mažeikių „FK Atmosfera“ susikovė su pirmenybėse pirmaujančiais Kauno „Hegelmann Litauen“ futbolininkais.
Šeštadienį namuose vykusiose rungtynėse, kuriose mažeikiškiai turėjo verstis be kelių traumuotų pagrindinės sudėties žaidėjų, viską nulėmė antro kėlinio dešimtą minutę kauniečių pelnytas įvartis – „FK Atmosfera“ pralaimėjo rezultatu 0:1.
Praėjusio ketvirtadienio vakarą paaiškėjo rajono „aštuoni prieš aštuonis“ futbolo čempionato „Vasario taurė 2020“ pusfinalio dalyviai.
Antradienį pusfinalio etape susitiks dvi Mažeikių ekipos: „Olimpas SC“ ir „Mažeikių United“, po jų „Silverstars“ ekipą egzaminuos Telšių „Spartans“ atstovai.
Šių rungtynių nugalėtojai penktadienį Tirkšlių pušyno stadione kovos dėl pirmos vietos taurės, o pralaimėjusios ekipos sužais rungtynes dėl trečios vietos.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.