Futbolo čempionate – pirmoji nesėkmė

Lietuvos futbolo pirmos lygos čempionato penktajame ture pirmą pralaimėjimą patyrė „FK Atmosfera“ – Vilniuje mūsų ekipa rezultatu 0:5 pralaimėjo Vilniaus „Žalgiriui“ B.
Pirmame kėlinyje vilniečiai į mažeikiškių vartus vieną po kito pasiuntė tris įvarčius (trečias pelnytas priešpaskutinę kėlinio minutę), antrame kėlinyje abu įvarčius aikštės šeimininkai pelnė po vienuolikos metrų baudinių.
Ekipos treneris Evaldas Razulis komentavo: „Nors rezultatas atrodo triuškinamas, nepasakyčiau, kad žaidėme prastai – surengėme ne vieną kontrataką, tačiau nesugebėjome jų užbaigti rezultatyviai. Rezultatą šį kartą lėmė individualios klaidos gynyboje, kuo aikštės šeimininkai ir pasinaudojo.“
Po šio pralaimėjimo „FK Atmosfera“ nukrito į ketvirtą turnyrinės lentelės vietą.
Penktadienį komandos laukia dvikova Mažeikiuose, mūsų futbolininkų varžovė – „FK Panevėžys“ B ekipa.