Futbolo festivalyje dalyvavo daugiau nei 200 vaikų

NordDan Cup“ – vaikų futbolo festivalis, nes čia varžosi patys mažiausi.
Nuotr. iš klubo archyvo

Praėjusį šeštadienį Mažeikių centriniame stadione karaliavo vaikų futbolas – čia jau antrus metus iš eilės vyko UAB „NorDan Lietuva“ ir „FK Atmosfera“ bendras projektas – futbolo festivalis.

});

Į festivalį šiemet susirinko 21 jaunųjų futbolininkų komanda iš Mažeikių, Klaipėdos, Šiaulių ir Telšių, atvyko svečiai iš Ventspilio.

„Šis turnyras ne veltui vadinamas futbolo festivaliu, nes labiau orientuojamės į masiškumą, norime, kad vaikai ne varžytųsi, ne žiūrėtų į turnyrines lenteles, o džiaugtųsi futbolu. Todėl medaliais buvo apdovanoti visi, o prizais, trenerių nuomone, geriausiai pasirodę komandų žaidėjai“, – „Santarvei“ pasakojo „FK Atmosfera“ jaunimo ugdymo projektų vadovas Nerijus Gudaitis.

Daugiau nei du šimtai vaikų kartu spardė kamuolį, žaidė ir varžėsi dėl patrauklių prizų. Turnyro organizatoriai dėkoja visiems tėveliams, kurie padėjo pasiruošti...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto