Futbolo sezonas – finišo tiesiojoje

Mažeikiškiai šiuo metu užima šeštąją vietą pirmenybėse. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Visiškai artėja prie pabaigos futbolo sezonas Mažeikių „Olimpo SC“ komandai – sužaistos priešpaskutinės Lietuvos sekmadienio futbolo lygos rungtynės.

Nusileista po atkaklios kovos

Plungėje mūsų ekipa susitiko su vietos „FK Versme“.
Rungtynes mažeikiškiai pradėjo sėkmingai – į plungiškių vartus skirtą vienuolikos metrų baudinį taikliai realizavo Tomas Baipšys. Vėliau fortūna atsisuko į varžovų pusę – jie vienas po kito pelnė du įvarčius ir išsiveržė į priekį.
Antrajame kėlinyje mažeikiškis Aidas Sadauskas rezultatą išlygino, tačiau plungiškiai netruko vėl išsiveržti į priekį. „Olimpui SC“ antrojo kėlinio viduryje rezultatą pavyko pagerinti dar kartą – pasižymėjo Mindaugas Kniukšta. Vis dėlto taško mūsų ekipai iš Plungės stadiono išsivežti nepavyko – rungtynių pabaigoje aikštės šeimininkai pelnė dar vieną įvartį ir laimėjo jas 4:3.

Laukia dar dvejos rungtynės

Mažeikiškiams tai buvo priešpaskutinės rungtynės šio sezono Lietuvos sekmadienio futbolo lygos pirmenybėse – šį sekmadienį jie Mažeikiuose paskutinio turo dvikovoje susitiks su Klaipėdos „Klarksonu-Plikiais“.
Mažeikiškiai šiuo metu, iškovoję dešimt pergalių, sužaidę ketverias rungtynes lygiosiomis ir patyrę septynis pralaimėjimus, su 34 taškais turnyrinėje lentelėje yra septinti. Jų būsimi sekmadienio varžovai turi tiek pat taškų ir užima šeštąją vietą pirmenybėse.
Jau numatyta, kad spalio 27-ąją sezoną vainikuos Klaipėdos taurės finalas, kuriame susitiks Mažeikių „Olimpas SC“ su Klaipėdos „FK Sarema“, čempionate užimančia trečiąją vietą. Kur vyks finalas, kol kas nesutarta, tačiau kaip neutrali aikštė tikriausiai bus pasirinktas Gargždų stadionas.