Futbolo šventės jaunuosius sportininkus vėl sukvietė į aikšteles

2007–2008 metų gimimo sportininkai po turnyro nugalėtojų ir prizininkų apdovanojimų įsiamžino bendroje nuotraukoje. Nuotrauka iš organizatorių archyvo

Tris birželio savaitgalius Mažeikių stadionas virto jaunųjų futbolininkų susitikimų vieta – čia vyko šešių amžiaus grupių futbolo turnyrai. Šias šventes vienijo šūkis „Mes vėl žaidžiame fulę“.

Pirmasis turnyras vyko birželio 14-ąją, kai karantino varžtai jau buvo šiek tiek atleisti. Pagrindinis šio turnyro akcentas – vaikų futbolo atgaivinimas po kelių mėnesių pertraukos. Susirinko aštuonios 2006–2007 metų gimimo žaidėjų komandos, iš viso – apie 160 vaikų.
„Nuotolinės treniruotės vaikams jau buvo įgrisusios, šiuo turnyru norėjome vėl juos suburti žaisti futbolą, bet laikantis visų būtinų reikalavimų – prieš įeinant į aikštę, tekdavo dezinfekuoti rankas. O ir turnyro formatas buvo neįprastas – rungtyniavome be prizinių vietų nustatymo, išsivadavus po karantino, norėjome visiems duoti pažaisti be psichologinės įtampos. Prizais – šokoladukais ir sultimis – buvo apdovanoti visi“, – apie turnyrą kalbėjo vienas iš jo organizatorių, futbolo treneris Nerijus Gudaitis.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto