Gaisras sunaikino pirtį

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Sekmadienio rytą mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai kartu su balėniškiais ugniagesių komandos vyrais vyko į Tirkšlius – čia kilo gaisras.

});

Apie tai, kad dega pirtis, įrengta miestelio Klevų gatvėje esančiame gyvenamajame name, ugniagesiams gelbėtojams buvo pranešta prieš pusę šešių ryto. Atvykus pirmiesiems pareigūnų ekipažams, liepsnojo pirmajame aukšte esančios patalpos – atvira liepsna degė mūriniame name įrengta pirtis ir priepirtis, ugnis jau metėsi į dviejų aukštų namo pastogę, kėlė grėsmę šiferiu dengtam stogui.

Ugnies plitimą pavyko sutramdyti maždaug per pusvalandį, o darbai gaisravietėje buvo baigti apie septintą valandą ryto. Gaisro metu ugnis visiškai suniokojo pirties ir priepirčio patalpas, visos patalpos name aprūko, nudegė keli kvadratiniai metrai pastogės.

Pirminiais ugniagesių gelbėtojų duomenimis, išvakarėse pirtimi buvo naudojamasi, kodėl kilo gaisras, aiškinasi priešgaisrinės priežiūros specialistai....

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto