Gargžduose – kovingos lygiosios

Du įvarčiai, pelnyti paskutinę rungtynių minutę, Mažeikių „VIP“ ekipai padėjo kovą užbaigti lygiosiomis.
Lietuvos salės futbolo A lygos turo rungtynės Gargžduose su šeštoje vietoje žengiančiais „Gargždų pramogos“ futbolininkais „VIP“ klostėsi sunkiai – jie pirmieji praleido įvartį, po penkių minučių Arūnas Šteinas rezultatą išlygino, tačiau aikštės šeimininkai dar iki pertraukos pelnė du įvarčius ir pirmavo rezultatu 3:1.
Negana to, kad mūsų ekipoje traumas gydosi keli žaidėjai, paskutinę kėlinio minutę sunkią traumą patyrė Dalius Keršis ir jau žinoma, kad komandai šį sezoną sportininkas nebegalės padėti.
Antrame kėlinyje mūsų ekipa spaudė varžovus, kūrė progas, tačiau rezultatas nesikeitė. Rungtynių pabaigoje mažeikiškiai žaidė „va bank“ – vartininką pakeitė aikštės žaidėju. Ir tai buvo veiksminga – paskutinę rungtynių minutę A. Šteinas ir Marius Butėnas pelnė po įvartį, tad rungtynės baigėsi kovingomis lygiosiomis – 3:3.
Sekmadienį mažeikiškių laukia ypač sunkus išbandymas – antroje vietoje esanti „VIP“ ekipa Jonavoje susikaus su pirmenybių lyderiais – „Jonavos vikingais“.