Garliavoje – apmaudžios lygiosios

Apmaudžios lygiosios rezultatu 1:1 ir prarasti du taškai – taip „FK Atmosferos“  išvyką į Garliavą, kur praėjusį penktadienį žaidė jau vienuoliktąsias Lietuvos Optibet pirmos lygos rungtynes, įvardijo mažeikiškių komandos treneriai.

Pirmojo kėlinio viduryje po taiklaus Juan Sandoval smūgio mažeikiškiai minimalią persvarą prieš „FK Garliavą“ išlaikė beveik visą rungtynių laiką iki pat teisėjo pridėto laiko.

Trečiąją šio laiko minutę, norėdamas išmušti kamuolį varžovui iš nugaros, prasižengė ir raudoną kortelę prieš save išvydo Aziz Gueye, į „FK Atmosferos“ vartus skirtas baudinys. Varžovų žaidėjo smūgiuotas kamuolys lietė sienelę ir nuo rikošeto įskriejo į mažeikiškių vartininko ginamus vartus, po įvarčio teisėjas paskelbė apie rungtynių pabaigą.

Po šių rungtynių „FK Atmosfera“ ir toliau išlieka keturioliktoje vietoje su šešiais pelnytais taškais (1 pergalė, 3 lygiosios ir 7 pralaimėjimai) tarp šešiolikos komandų. Dabar ekipos laukia dviejų savaičių pertrauka, artimiausias rungtynes mažeikiškiai žais birželio 18 dieną Panevėžyje su tryliktoje vietoje esančiu „FK Ekranu“.