Gatvės muzikos dienos rūpesčius perėmė jaunimas

Autorės nuotrauka

Šeštadienį Mažeikių miesto ir rajono gyventojus išeiti pasižmonėti išviliojo Gatvės muzikos diena, Mažeikių gatvės gimnastų organizuotos „Gladiatorių kovos“ bei „Muziejų naktis“.

Vairą perėmė jaunimas

Gatvės muzikos diena Lietuvoje šiemet vyko 13-ąjį kartą. Mažeikiuose ši šventė – kiek „jaunesnė“ – ji pradėta organizuoti prieš 11 metų. Pirmaisiais metais ji vykdavo Naftininkų gatvėje, o paskui persikėlė į atnaujintą Laisvės gatvę.
Šiemet Gatvės muzikos dieną rengė jau ne ilgametis jos organizatorius Egidijus Valantinavičius – organizacinius reikalus perėmė aktyvūs, kūrybiški ir menui neabejingi mažeikiškiai jaunuoliai, susivieniję ir pasivadinę „Yatta“.
Dar likus keletui dienų iki renginio, organizatorių atstovai papasakojo, kas numatyta šventėje, su kokiais iššūkiais susiduriama. Ir atviravo, kad nėra lengva muzikuojančius žmones išjudinti, prikviesti išeiti į gatvę ir ten parodyti savo muzikinius sugebėjimus.
Vis tik jie akcentavo: svarbiausia, kad į renginį atėję mažeikiškiai ir miesto svečiai jaustųsi ne pasyviais stebėtojais, o būtų aktyvūs šventės dalyviai.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*