Gatvės šluojamos vakuuminiu būdu

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Jau ketvirti metai pavasarį Mažeikių miesto gatvės šluojamos vakuumine gatvės šlavimo mašina. Pirmą kartą po žiemos ji į pagrindines miesto – Žemaitijos, Gamyklos ir Laisvės – gatves išvažiavo balandžio mėnesį.
Šiomis dienomis gatvės, naudojantis įranga, kuri ne tik surenka suneštas gatvių pakraščiuose šiukšles, bet ir nuplauna kelkraščius, šluojamos jau antrą kartą.
Bendrovė „Raguvilė“ konkursą švarinti miesto gatves laimėjo iki 2019 metų. Numatyta, kad per likusius dvejus metus tokiu būdu gatvės bus švarinamos dar apie dvidešimt kartų.
„Vien pagrindinėmis miesto gatvėmis neapsiribojame – gavome Kalnėnų kvartalo gyventojų prašymą ir ten valėme penkias gatves. Kai tik gauname prašymus apie kelkraščiuose susikaupusį smėlį, juos svarstome ir sprendžiame klausimą dėl valymo“, – kalbėjo Mažeikių seniūno pavaduotojas Alfredas Valančius.

One Reply to “Gatvės šluojamos vakuuminiu būdu”

  1. Savas parašė:

    Labai gerai kad valo kelkraščius, bet kad šaligatviai Gamyklos, Naftininkų, Žemaitijos ir kitose gatvėse po žiemos tiek smėlio, kad pareinant namo, smeliu apkibę batai, gal ir juos galima būtų nušluoti. Ir dar kaip tik ryte 2018-05-15 važiuojant Gamyklos gatve, matėsi kad šluoja gatvę, o kai privažiavau Gamyklos-Ventos gatvę nustėrau, sankryža nevalyta iš vis. Ir dar vairuotojas galėtu mažiau į telefoną žiūrėti, o gatvę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto