Gatvės viduryje atsivėrė gili duobė

Šią savaitę Žemaitijos gatvėje vos išvengta nelaimės. Pirmadienį, anksti ryte, pravažiavus sunkiasvorei mašinai, gatvės viduryje įlūžo asfaltas ir atsivėrė didžiulė duobė. Pasak UAB „Mažeikių vandenys“ direktoriaus Prano Trakinio, duobėje lengvai galėjo „pasilaidoti“ nedidelis automobilis. Apžiūrėję duobę, „Mažeikių vandenų“ ir Savivaldybės darbuotojai nustatė, kad įgriuva atsirado dėl kanalizacijos trasą tiesusių darbininkų broko. Tiesiant naują fekalinę kanalizaciją, ji nebuvo gerai sujungta su kitos trasos vamzdynu. 6 m gylyje iš senosios beveik nenaudojamos kanalizacijos sunkėsi vanduo ir daugybę metų plovė gruntą.
„Atvažiavę į vietą, nustebome – duobė didžiulė, o vanduo nebėga. Toje vietoje kaip tik kryžiuojasi vandentiekis su kanalizacija. Tačiau vandentiekis nebuvo prakiuręs. Kai prisikasėme iki šešių metrų gylio, ir akys išsprogo. Padaryti tokią nesąmonę! Naujoji linija nesujungta su praeinančia kanalizacija! Iš pradžių paliko nebaigtą darbą, o paskui užvertė žemėmis. Už tokį darbą tikrai reikėtų kažką stipriai nubausti“, – piktinosi direktorius.
Tačiau tikriausiai nubausti jau nieko nebegalima, nes trasa tiesta daugiau nei prieš 20 metų. P. Trakinio nuomone, tokių įgriuvų gali atsirasti ir daugiau, nes beveik neįmanoma nustatyti fekalinės kanalizacijos avarijų. Juolab šita trasa jau nenaudojama.
„Mažeikių vandenys“ sutvarkė atsivėrusią duobę, kitą savaitę sugadintas asfaltas turėtų būti tvarkomas. Gyventojai nepatogumų nepatyrė, nes nei vanduo, nei kanalizacija nebuvo uždaryti.
Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*