Gelbėtojų beldimas nepažadino mažeikiškės

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Susirūpinus garbaus amžiaus mažeikiškės sveikata, trečiadienį ant kojų buvo sukeltos specialiosios tarnybos. Paaiškėjo, kad nuogąstauta be reikalo.

Trečiadienio rytą susirūpinusi mažeikiškė pranešė skubios pagalbos telefonu 112, kad nepatenka į butą Ventos gatvės 31-ajame name, kuriame gyvena jos draugė. Moterį neramino tai, kad į beldimą ir skambučius jos draugė neatsiliepia, duryse matosi iš vidaus kyšantis raktas. Skambinusioji akcentavo, kad buto šeimininkė yra garbaus amžiaus ir artimųjų neturi.
Pareigūnams gana ilgai beldus į duris, buvo nutarta, kad laukti nebėra ko, tuomet ugniagesiai gelbėtojai duris atidarė laužtuvu. Tada ir paaiškėjo, kad tokia pagalba nebuvo reikalinga – 84-erių metų buto savininkė kietai miegojo užsidariusi visas duris ir sambrūzdžio negirdėjo.
Pasak ugniagesių gelbėtojų, šį kartą duris pavyko atidaryti be didesnių nuostolių buto šeimininkei – jos nesugadintos, o tokiais atvejais, kai galimai sutrinka žmogaus sveikata, specialiosioms tarnyboms privalu reaguoti ir patekti į patalpas.
Šiais metais panašių darbų mažeikiškiams ugniagesiams gelbėtojams yra gerokai pagausėję – iki ketvirtadienio buvo atlikti 25 tokio pobūdžio gelbėjimo darbai, pernai per tą patį laikotarpį – 13.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto