Geriausiems rajono sportininkams rėmėjai negailėjo dovanų

Antradienį pagerbti geriausieji mūsų rajono šių metų sportininkai. Jaunimo ir suaugusiųjų sportininkų dešimtuko pagerbimo ceremonijoje kalbėjęs rajono meras pažadėjo, kad kitąmet iš esmės keisis sporto finansavimas. PAGERBTI SPORTININKAI IR TRENERIAI
„Tradiciškai metų pabaigoje įvertiname pasiektus rezultatus. Kai kurie mūsų rajono sportininkai, savo pasiekimais pasauliui pasakantys, kas yra Lietuva, jau tampa nacionaline vertybe. Kitais metais iš esmės keisis rajono sporto finansavimas, nes tam yra ekonominės prielaidos“, – tardamas sveikinimo žodį pažymėjo rajono meras Vilhelmas Džiugelis.
Į jaunimo geriausiųjų sportininkų dešimtuką pateko ir rėmėjų dovanomis buvo apdovanoti net trys jėgos sporto atstovai: šalies absoliutus jaunimo rankų lenkimo čempionas Aurimas Šliauteris, Lietuvos jaunimo štangos spaudimo rekordininkas Amandas Paulauskas bei jaunimo galiūnų čempionas Marius Lalas. Į geriausiųjų jaunųjų sportininkų dešimtuką taip pat pateko trys stalo tenisininkai: Lietuvos jaunių čempionė Žaneta Brasaitė, šalies jaunučių pirmenybių nugalėtojas Arnoldas Domeika bei Lietuvos jaunių vicečempionas Tonetas Domeika. Rėmėjų prizai taip pat atiteko sportinio karatė tarptautinių turnyrų nugalėtojui Igoriui Šmakovui, šalies automobilių kroso jaunimo antros vietos laimėtojui Juliui Bučiui, kiokušin karatė jaunimo čempionui Ernestui Naubetchanovui bei Europos jaunių krepšinio bronzos medalininkei Giedrei Paugaitei.
Įspūdingais prizais rėmėjai pagerbė ir suaugusiųjų sportininkų dešimtuką, į kurį pateko futbolininkas Antanas Bulošas, krepšininkas Marijus Norkus, autokroso meistras Alvydas Kimtys, kiokušin karatė atstovė Asta Galdikaitė, parašiutininkė Daiva Mikolaitytė, stalo tenisininkai Marius Bučys ir Valdas Martinkus, smiginio atstovas Arūnas Čiplys, galiūnas Antanas Abrutis bei kultūristas Rolandas Pocius.

KOMANDOS GARSINO MAŽEIKIUS
Prizais buvo apdovanoti ir sportininkus išugdę treneriai. Įspūdingai šiemet sporto arenose mūsų miesto atstovai pasirodė ir komandinėse varžybose.
Mažeikių „Naftos“ salės futbolo ekipa pirmą kartą tapo šalies salės futbolo čempione, sėkmingai dalyvavo Europos salės futbolo taurės turnyre, kur peržengė pirmąjį etapą. „Mažeikių“ futbolo komanda šalies antros lygos Šiaurės zonos pirmenybėse iškovojo bronzos medalius.
Lietuvos čempionais tapo ir mūsų miesto „Vijurko“ klubo stalo tenisininkai, juolab kad klubo garbę gynė tik Mažeikiuose išugdyti sportininkai. Regionų krepšinio lygos nugalėtoja tapo „Mažeikių“ komanda. Tik paskutinėmis mačo sekundėmis pelnytas Tauragės „Bremenos“ netikėtas tritaškis metimas lėmė, kad mažeikiškiai nepateko į Nacionalinę krepšinio lygą.
Mūsų miesto vardą šiemet garsino ir smiginio, šaškių bei jėgos sporto šakų atstovai.

BŪTA IR NETEKČIŲ
„Šie metai įsimins ir dviem skaudžiomis akimirkomis. Pereinamojoje kovoje dėl patekimo į Nacionalinę krepšinio lygą paskutinėmis sekundėmis tauragiškiai išplėšė pergalę. Panašus likimas rajono pirmenybėse mus, „Grūstės“ krepšininkus, ištiko ir kovoje su „Kvistija“. Tuo tarpu asmeniškai man šie metai buvo geri, traumų pavyko išvengti“, – kalbėjo geriausias rajono krepšininkas M. Norkus.
Į sportininkų pagerbimą atvykęs galiūnas Antanas Abrutis šlubčiojo: „Patirta kojos trauma nubraukė pusę sezono. Tačiau tai nesutrukdė tarptautinio turnyro „World Strongmen Cup“ galutinėje rikiuotėje užimti penktąją vietą, nors nedalyvavau paskutiniuose trijuose etapuose. Jeigu ne trauma, galėjau šiemet jame džiaugtis ir prizine vieta“.
„Vasarą mus visus sukrėtė kiokušin karatė pradininko Mažeikiuose Irmanto Jašinsko žūtis automobilio avarijoje. Visi mūsų laimėjimai buvo aptemdyti šios netekties“, – sakė Europos čempionato penktos vietos laimėtoja, kitąmet jau uostamiesčiui atstovausianti Asta Galdikaitė.
„Pagaliau ir mes turime kuo pasidžiaugti: mūsų klubas gavo lėktuvą, kuris šiuo metu tvarkomas. Tai leis dar geriau ruoštis parašiutizmo čempionatams ir, tikimės, vis daugiau mažeikiškių susidomės svaiginamu dangaus aukščiu“, – optimistiškai kalbėjo aviacijos klubo treneris Rimantas Morkūnas.
„Nors šiemet šalies automobilių kroso pirmenybėse mūsų klubas užėmė tik ketvirtąją vietą, sezonu likome patenkinti: rėmėmės vien mūsų miesto atstovais, kai tuo tarpu kiti klubai kvietėsi sportininkus net iš Latvijos. Tikimės, kad kitąmet važiuosime dar geriau“, – vylėsi „Naftkarto“ klubo vadovas Vytautas Knita.
Sigito STRAZDAUSKO nuotr.:
Galiūną A. Abrutį apdovanojo rajono meras V. Džiugelis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto