Geriausio įvertinimo susilaukė „Eglutės“ darželio ir Sedos bendruomenės

Nuotr. iš Sedos bendruomenės

Praėjusį savaitgalį tikintieji šventė Atvelykį. O savaitės pradžioje velykinių papuošimų konkurso dalyviai sužinojo, kaip jų sumanymus ir darbus įvertino mažeikiškiai.
Šiam konkursui pateiktų nuotraukų, įamžinusių vienokius ar kitokius Velykų papuošimus, vertinimas vyko socialiniuose tinkluose. Mažeikiškiai balsavo „patiktukais“.
Mažeikių lopšelis-darželis „Eglutė“ buvo pripažintas išradingiausiai pasipuošusia įstaiga, o Seda – miestu, kurio žmonės įdomiausiai ir gražiausiai šventėms paruošė viešąsias erdves.

Lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenė Velykoms padarė ir kieme patupdė milžinišką vištą. Direktorė Rima Daugnorienė sakė, jog norėta pagaminti kuo didesnį velykinį akcentą, kuris džiugintų aplinkinius. Taip gimė mintis iš šiaudų ritinių sudėlioti kelių metrų dydžio vištą.
„Tai mūsų kolektyvo komandinis darbas. Kas kuo galėjo, tas tuo pasirūpino. Kas šiaudų ritinius atvežė, kas tujų, kas smilgų… Rezultatas išėjo geras ir labai džiugu, kad buvome pastebėti, įvertinti. Tai mūsų žmonėms – didelis pakylėjimas. Mažeikiškių balsai parodė, kad „Eglutės“ komandos darbas įvertintas, idėjos matomos. Esu dėkinga mūsų žmonėms – jie labai iniciatyvūs, kupini idėjų, smagu, kad yra galimybių jas įgyvendinti“, – kalbėjo R. Daugnorienė.
Velykinis akcentas tapo ne tik puošybos elementu, bet ir ugdomąja priemone. „Vaikai labai džiaugėsi Velykų višta, nes ne visi ir tų šiaudų yra matę. Buvo norinčiųjų ir paliesti, pačiupinėti bei pauostyti, labai rimtai ištyrinėti“, – šypsojosi „Eglutės“ vadovė.
„Eglutė“ neskubės išardyti velykinės vištos. Prie jos noriai fotografuojasi tiek vaikai, tiek jų tėveliai.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Prie lopšelio-darželio „Eglutė“ velykinės vištos noriai fotografuojasi ir darželio bendruomenė,
ir mažieji ugdytiniai. Nuotr. iš darželio archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto